kodulehe haldamine

Kui veebipood või kodulehekülg on valmis, siis muutub aktuaalseks ka kodulehe haldamine. Järgnevalt tuleb juttu kodulehe haldamisest ja kõige sellega kaasnevast. Samuti räägime ka 89 pakutavatest kodulehe halduse teenustest ja veebilehe sisust ning anname nõu, mida peaks silmas pidama.

Kodulehe haldamine koosneb:

 

Kodulehe haldamine kui sisu loomine ja sisuhaldus

Staatilised ja nö. surnud sisuga kodulehed on küllaltki igavad ja näevad mahajäetud välja.  Selle vältimiseks tuleb iga natukese aja tagant kirjutada näiteks mõni põnev artikkel või uudis, lisada pilte ja videosid. Järjepidevus on siin võtmetähtsusega ka lehe otsimootorites leitavuse seisukohast. Nimelt eelistab Google otsitulemustes värskema sisuga lehti, kuna tõenäosus, et info pole vananenud on väiksem.

Kasutegur on veelgi suurem, kui oma uudistes ja artiklites kasutad märksõnu, mis on sinu sihtrühmale omased ja mille kaudu nad infot otsivad. Väga hea idee on toota lihtsalt ja arusaadavalt igasugu „how to“ artikleid ja videoid, millega kasutaja infot otsib. Kui keegi on sinu lehele juba paari erineva probleemiga sattunud ja sealt ka vastuse saanud, on väga tõenäoline, et kui tekib vajadus teenus/toode soetada, oled sina esimene, kes meelde tuleb (top of mind).

Hea sisu kirjutamine ei ole alati lihtne ning nõuab pikemat läbimõtlemist ja eelnevat uurimistööd. Vaev tasub end igal juhul ära, sest iga artikkel ja postitus kujundab sinu või sinu ettevõtte mainet. Kui tunned, et sisu loomine käib üle jõu, on mõttekas see ehk sisse osta. Vajadusel saame sind aidata, võta julgelt ühendust!

 

Tarkvara uuendamine

Ka veebilehe tarkvara, sisuhalduse tarkvara ja kõik veebilehe poolt kasutatavad komponendid nõuavad uuendamist, et mitte ajale jalgu jääda ja ka edaspidi välja näha nagu soovitud. Ehk oled isegi kunagi sattunud mõne “katkise” veebilehe otsa, tihtipeale on süüdi just kodulehe tarkvara uuendamata jätmine.

Vana tarkvara on tihtipeale ka ohtlik turvarisk, kuna vigu lähtekoodides avastatakse iga päev ja uuendused lapivad augud ära. Kui sul on oluline uuendus tegemata võid kergesti langeda pahalaste ohvriks.

 

Fotode paigaldamine, töötlemine ja tegemine

Uued ja hästi tehtud fotod tõmbavad alati külastajaid ligi, kes meist ei oleks kas Facebooki või mõne muu portaali kaudu sattunud sirvima atraktiivset pildialbumit, mis on seotud meile täiesti mittevajaliku tootega. 40% inimesetst eelistab visuaalset pilti tekstile. Seega on pildikeel väga olulisel kohal esmamulje ja maine loomisel oma firmast.

Et kõik teenused oleks saadaval ühest kohast siis pakub 89 ka fotode töötlemise, paigutamise ja isegi pildistamise teenust.

 

Konsultatsioonid ja nõuanded

Hea kodulehe haldaja vastab kõigile kliendi küsimustele, mõtleb koos kliendiga kaasa ja pakub välja omapoolseid lahendusi ja nõuandeid. Nii sujub koostöö kui õlitatult ja ka kliendil tekib parem ettekujutus sellest, kuidas ja millises suunas võiks minna edasi.

Tasemel kodulehe haldajad on kursis viimaste uuenduste ja uudistega ning oskavad anda nõu, mis just praegusel ajahetkel töötab ja nii saad kasu lõigata ajakohastest trendidest ja omada nii konkurentsieelist.

 

Otsingumootoritele optimiseerimine

See sõnapaar võib kõlada küll võõralt või isegi keeruliselt ent on tänapäeva veebimaailmas vägagi tähtsal kohal. Just sellest sõltub kui leitav oled  sa internetis peale seda kui kodulehekülje tegemine on valmis.

Kellel on reaalselt kasu kodulehest, milleni mitte keegi kunagi ei jõua? Kodulehe haldamine tähendab ka selle leitavuse pidevat jälgimist ja parandamist. See sisaldab endas perioodilist märksõnade ülevaatamist, kohendamist ja konkurentsianalüüsi.

Funktsioonide lisamine ja muutmine

Ühtlasi tähendab kodulehe haldamine ka funktsionaalsuse laiendamist vastavalt kliendi soovidele, näiteks on vaja kodulehele kalendrit või uut galeriid, paremat otsingufunktsiooni või hoopis midagi kolmandat. Veebilehe haldur oskab alati aidata ja vastutab selle eest, et koduleht oleks täpselt selline nagu klient soovib.

 

Miks soetada sisuhaldusteenus?

  • Soodne

Sisuhaldus teenusena on palju odavam kui eraldi inimese palkamine.

  • Kindel

Meie haldusspetsialistid tagavad kodulehe kindla ja kauakestva töö.

  • Mugav

Teie ajakulu on minimaalne, meilt saab kõik teenused mugavalt ühest kohast.

 

Kui soovid analüüsi enda kodulehe kohta, nõuandeid või soodsat haldusteenust siis kirjuta meile allpool!