...

Veebilehe hooldus

Mis asi see WordPressi hooldus veel on? Tavaliselt kui me räägime WordPressist ja selle eelistest, on keskseks punktiks WordPress veebisaitide loomise protsessi lihtsus, sõltumata sellest, millist veebilehte soovime luua.

WordPressi veebilehe loomine ja WordPressi hooldus on aga kaks väga erinevat asja. Tegelik töö algab alles siis, kui sinu veebileht on võrgus. Jutt ei käi siin sisu loomisest ja saidi reklaamimisest, vaid, petlikult, lihtsast ülesandest hoida oma WordPressi veebileht töökorras ja toimiv. Wordpressi hooldus tähelepanuta jättes võib kaasa tuua palju ebameeldivaid tagajärgi nagu:

• Pikenenud lehe laadimisaeg

• Alandatud turvalisus

• Kasutuskogemuse halvenemine

• Otsimootorite paremusjärjestuse langus

Peale selle muutub veebisait, mille eest ei hoolitseta, lihtsalt kaootilisemaks ja seda on raskem kasutada. Seetõttu on regulaarne WordPressi hooldus lausa kohustuslik.

wordpressi hooldus

Miks sind peaks huvitama WordPress hooldus?

 Aga miks üleüldse on WordPressi saitide hooldamine nii oluline teema? Kui platvorm on nii kõrgetasemeline kui reklaamitud, kas see ei peaks olema selline komplekt, mis teed valmis ja „unustad“? Miks on veel vaja ka hooldusesse aega investeerida?

 Võta seda nii: WordPress on tööriist ja nagu kõik muudki tööriistad, tuleb ka selle eest hoolitseda, et see töötaks nii nagu peab. CMS ei erine maja kütmisest. Regulaarse hoolitsuseta ei jätka su WordPressi veebileht tippvõimsusel töötamist.

Lisaks vähendad regulaarselt väiksemaid asju tehes tõenäosust, et mingil hetkel pead tegelema suuremate probleemidega.

 

Mida WordPressi hooldus endast kujutab?

Kõigepealt on peamiseks tegevuseks põhilised hooldus- ja haldusülesanded WordPressi veebisaitidele, mis kujutavad endast nii WordPressi enda kui kõikide pluginate ja teemade uuendamist.

See mitte ainult ei võimalda juurdepääsu uutele funktsioonidele ja koodivärskendustele, vaid – mis veelgi olulisem – pakub ka turvaparandusi ja muid meetmeid, mis tagavad sinu veebisaidi turvalisuse. Reaalsuses ongi uuenduste mitte tegemine üks levinumaid põhjuseid, miks WordPressi saidid häkitud saavad.

Teine kõige olulisem tegevus on  back-up. See tähendab veebilehe vähemalt iganädalast varundamist kahte lokatsiooni. Regulaarsed varukoopiad on õige WordPressi veebisaidi hoolduse nurgakivi!

Peale nende kahe äärmiselt olulise tegevuse on veel muidkui olulisi igapäevasi ja iganädalasi tegevusi, millele tuleks tähelepanu pöörata. Nende hulka kuuluvad turvamonitooring, kiiruse monitoorimine ja testimine, staatusemonitooring, SEO võtmesõnade monitoring, andmebaasi puhastus ja optimeerimine ja spämmi ja pahavara eemaldamine.

 

Tundub liiga palju tööd? Ongi. Aga see on kõik vaid sinu WordPressi veebilehele ja sellega koos ka sinu ärile mitte ainult meeletult kasulik vaid ka vajalik. Ja sa ei pea selle kõigega üksi hakkama saama! Jäta WordPressi hooldus meie hooleks ja kasuta oma väärtuslikku aega muudeks tegevusteks! Võta meiega ühendust ja töötame koos sinu veebilehe heaks!

Kodulehe hooldamine
admin

oktoober 09.2018 | hooldusleping | kodulehe hooldamine | Veebilehe hooldus

Kodulehe hooldamine on esmatähtis igale kodulehe omanikule, seda tuleb kaitsta viiruste ja omakasupüüdlike inimesete eest, ning pidevalt uuendada ja kaasajastada, et konkurentidega sammu pidada. Samuti on ääretult oluline, et veebilahendus oleks igal ajahetkel lihtsasti kasutatav, kena väljanägemisega ja tekitas külastajates usaldust. Just seepärast kuulub hoolduse alla ka veebilahenduse külastatavuse analüüsimine ja sisu optimeerimine otsingumootoritele, kasutajamugavuse parandamine, ettepanekute tegemine jpm.

Regulaarsel veebilehe hooldamisel töötab see tõrgeteta ning puuduvad häiritud külastajad, kes avastavad, et Sinu kodulehel mõni funktsioon ei tööta või on üldse vigane.

Kodulehe hooldamine- kas teadsid?

Google jätab otsingutes tahapoole lehed millel pole SSL sertifikaati, ehk turvalist krüpteeritud ühendust. Mis kasu on kodulehest, mis ei tule otsingutes esile ja millel puudub liiklus?

veebilehe hooldamine

Andmekaitseseadus nõuab, et igal veebilahendusel, mis kasutab küpsiseid, oleks olemas teavitus, mis küsib kasutaja nõusolekut nende kasutamiseks. Samuti peavad veebilehel olema selged kirjeldused küpsiste kasutamise kohta.

Siis on veel lisandunud ka GDPR, ehk isikuandmete töötlemise määrus, mis nõuab, et veebilehel oleks ka selgelt välja toodud kuidas ja mis isikuandmeid töödeldakse. Kasutaja peab selgelt aru saama enda andmete kasutamisest ja andma enda andmete kasutamiseks nõusoleku. Määruse täitmata jätmine võib tuua trahvi kuni 20 000 000 eurot või 4% eelneva majandusaasta käibest, kumb iganes on suurem.

Mida meie hooldusleping sisaldab?

Meil on veebimaastikul kogemust juba üle kümne aasta ning meie põhitööks on paljude erinevate veebilahenduste hooldamine ja haldamine. Igakuine edukas koostöö käib meil hoolduslepingu alusel, mille raames me:

• hoiame pidevalt kõik veebilahenduse komponendid uuendatuna, et omakorda vältida turvariske,

• paigaldame ja haldame tulemüüri ning spämmitõrjet, et hoida teie postkastid puhtana ja häkkerid tähtsatest andmetest eemal,

• seadistame veebilahendusele monitooringu, et olla probleemidega kursis ja need eemaldada enne kui teie seda märkategi,

• optimeerime pidevalt veebilehe kiirust, sh pildid, andmebaasid, üleliigse koodi eemaldamine jms.

• jälgime veebilahenduse käekäiku SEO seisukohast ja parandame vead seal, kus need leiame,

• teeme pidevalt ettepanekuid veebilahenduse parendamiseks ja optimaalsemaks kasutamiseks,

• aitame soovi korral sisuliste muudatustega ja lisafunktsionaalsuse arendamisega,

• oleme alati nõuks ja toeks kõigis kodulehte puudutavates küsimustes.

Regulaarne kodulehe hooldamine hoiab teie veebilehe värskena ning saate olla kindel, et kõik on töökorras ja info alati ajakohane. Spetsialistid ennetavad viiruseid ning hoiavad aktiivselt Sinu kodulehe värskena, et seda saaks edaspidigi arendada.

Kui ka Sina sooviksid enda kodulehe päriselt enda jaoks korrektselt tööle panna ja mitte algset investeeringut maha visata, siis võta meiega ühendust saates kiri aadressile 89@89.ee !

 

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Täida kõrval olev vorm või saada normaalne e-mail aadressile89@89.ee

    error: Content is protected !!