...

E-POED, MIS MÜÜVAD KA SIIS, KUI SINA MAGAD!

Hästi lahendatud ja müügile orienteeritud e-pood on tänasel päeval üks efektiivsemaid müügikanaleid. E-pood aitab Sul jõuda klientideni, kes näiteks asukoha tõttu jääksid muidu kaugeks ja kättesaamatuks. Kui soovid oma müüginumbreid kasvatada pakkudes tooteid või teenuseid, mõtle kindlasti e-poe peale!

Sõltuvalt ärimudelist ja pakutavast on Sul võimalik koostöös meiega luua virtuaalne pood juba olemasoleva füüsilise poe või poodide kõrvale. Paljud kaupmehed on tänaseks viinud müüdava ainult virtuaalsesse keskkonda, hoides kokku füüsilise poe või kaupluse pidamiseks vajaminevaid suuri kulusid. E-poe loomisel, nagu ka kodulehe puhul, lähtume internetiturundusliku eesmärgi täitmisest. Teisisõnu saavutame tulemuse, mis paelub Sinu pikaajalisi püsikliente ja samas ka esmakordseid külastajaid. Kui Sa ei soovi jätta müüke ja tehinguid vormistamata seetõttu, et Sinu äril puudub e-pood või on Su e-kaubamaja lihtsalt ajale jalgu jäänud, siis ootame Sinu kontakti, et Sinu unistused teoks teha. Vastavalt vajadusele pakume palju erinevaid makse- ning tarnemooduleid, mis muudavad ostlemise Sinu virtuaalses poes veelgi mugavamaks. Sinu kliendid hindavad seda!

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Jäime väga rahule 89.ee meeskonna ülima professionaalsuse, detailsuse ja sihikindlusega, et meie veebilahendus perfektsuseni lihvida. Hinnad olid mõistlikud ja meie julgeks neid igal ajal kõigile soovitada.

Heidi Park

Väike Ahi OÜ

Väga professionaalne töö, koostöö, tulemus ja suhtumine. Peale töö tulemuse oli ka kodulehe valmimise protsess ise meeldiv kogemus. Kindlasti ristuvad meie teed ka edaspidi!

Artur Fjodorov

Eesti Õigusbüroo OÜ

Olen ääretult tänulik kiire ja kvaliteetse töö eest. Kindlasti soovitame teid ka kõigile teistele, kel vaja internetialaseid teenuseid!

Erik Grigorjev

Erol OÜ

Kas soovid uut e-poodi? Võta meiega ühendust!

    Sinu nimi

    Sinu e-mail

    Kirja sisu

    Optimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.