SAAVUTA PAREMAD POSITSIOONID OTSIMOOTORITES!

Otsimootorites leitavuseks saame Sulle pakkuda kahte peamiselt levinud meetodit, mille abil tulemusi parendada ja konkurentsieelist saavutada. Nendeks meetoditeks on SEO ja Google AdWords.

  • SEO – see on lühend mõistest „search engine optimization“ mis tähendab veebilahenduse optimeerimist otsimootorite sõbralikeks, ehk teissõnu selle esiletoomist otsingutulemustes võrreldes konkurentidega. SEO töötab kokkuvõtvalt väga lihtsatel alustel. Tegu on orgaanilise viisiga, mis tähendab seda, et SEO toiminguid on alati mõistlik hakata tegema veebilehe valmistamise hetkel, et vajalikud tegevused veebilehe „vundamenti“ sisse ehitada. Nagu öeldud, on SEO orgaaniline viis tulemuste saavutamiseks ning positsiooniasetused võivad olla pidevas muutumises sõltuvalt konkurentsitihendusest ja veebilehe enda seisukorrast.
  • Google AdWords on teenus, mille tulemusi on Sul võimalik määrata peamiselt sõltuvalt eelarvest. Google AdWords reklaam aitab Sul jõuda nende inimesteni, kes just praegu Sinu teenust või toodet otsivad ja suure tõenäosusega on nõus ka ostma. Google reklaam otsingumootoris on üks efektiivsemaid viise oma potentsiaalsete klientideni jõudmiseks. Kampaaniad planeerime nii, et reklaame näevad ainult need otsingumootori kasutajad, kes teie pakutud teenuse või toote ostmise vastu huvi tunnevad ja raha ei kuluks inimestele, kes ei ole veel valmis rahkotiraudu avama.

Sõltumata sellest, millisel juhul parimaid positsiooniasetusi saavutame, on selge selle vajadus. Otsimootorid on täna ühed efektiivsemad reklaamiallikad ja turunduskanalid lugematul arvul ettevõtetel. Kui Sa ei soovi, et Sinu otsitulemused konkurentidest maha jäävad ja tahad pildis olla, siis võta meiega ühendust ja loome töötava lahenduse!

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Võta meiega ühendust!

Muudame üheskoos Sinu äritegevuse edukamaks ja kasvatame müüginumbreid!