...

Otsitulemuse parandamine

Otsitulemuste parandamine tähendab rohkem veebilehele jõudvaid kliente!

Kui veebileht või e-pood on valmis, võib kergendatult hingata. Aga töö e-turundusega alles algab. Kuidas küll viia pakutava teenuse sõnum kliendini? Olla enda teenusega klientidele leitav?

Pakume Sulle kahte varianti, mis sisuliselt täiendavad üksteist.

Google Ads reklaam toob kohesed tulemused, kuni kampaania on aktiivne.

SEO ja sisuloome toovad esmased tulemused alles kuu-kahe jooksul, kuid need tulemused jäävad püsima.

 

Ühekordne SEO “esmaabi” 
Ühekordse SEO analüüsiga leiame lahendused probleemidele, mis takistavad lehe leitavuse paranemist otsingumootorites soovitud märksõnadega.

SEO “esmaabi” analüüsi alla kuulub:

Veebilehe tehniline ülevaatus vastavalt parimatele SEO praktikatele
Tiitleid, kirjeldusi ja tekstilõike hõlmav esmane hädavajalik sisuloome
Valdkonna märksõnade analüüs, leidmaks just NEID märksõnu, mis toovad parima tulemuse
Vajadusel Google Analytics seadistamine, mis on eeldus edasiseks päringutele optimeerimiseks
Esmased soovitused lehevälise SEO parendamiseks
Ühekordse töö tulemusel on lehe indekseerimist takistavad tegurid kõrvaldatud. Vähesel määral paraneb lehe positsioon otsingumootorites paari kuu jooksul. Märksõnade baasil saad jätkata sisu loomist lehele ja orgaanilise liikluse tõstmist.

SEO “esmaabi” analüüsi hind algab väikesemahulisel veebilehel 260 €-st.

 

Igakuine SEO haldus
SEO haldus on protsess, mis hõlmab tervikuna lehesisest SEO-d ja jooksvat märksõnade analüüsi.

“Igakuine SEO haldus” on põhjalik teenus, mis on suunatud veebilehtede nähtavuse ja orgaanilise liikluse suurendamisele otsingumootorite tulemustes. See hõlmab mitmeid strateegiaid ja tegevusi, mis on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele ja eesmärkidele, tagades, et nende veebisait mitte ainult ei paistaks silma, vaid ka säilitaks oma positsiooni konkurentide seas.

Teenuse põhielemendid

Teenuse põhielemendid hõlmavad järgmist:

  1. Märksõnade uurimine ja valik: Teenuse pakkuja viib läbi põhjaliku analüüsi, et identifitseerida kõige asjakohasemad ja tulusamad märksõnad, mis aitavad suurendada sihitud liikluse hulka teie veebisaidile. See samm on kriitilise tähtsusega, kuna õigete märksõnade valik mõjutab otseselt teie veebisaidi nähtavust otsingutulemustes.
  2. Sisu optimeerimine: Kvaliteetne ja asjakohane sisu on SEO edukuse alus. Teenuse pakkuja töötab teie veebisaidi sisu kallal, tagamaks, et see oleks mitte ainult kasutajasõbralik ja informatiivne, vaid ka optimeeritud valitud märksõnade jaoks. See hõlmab meta-pealkirjade, meta-kirjelduste ja pealkirjade optimeerimist, samuti sisu struktureerimist viisil, mis parandab loetavust ja kasutajakogemust.
  3. Tehniline SEO: See etapp keskendub teie veebisaidi tehnilisele poolele, et tagada selle kiire laadimine, mobiilisõbralikkus ja indekseeritavus otsingumootorite poolt. Tehniline SEO hõlmab veebisaidi struktuuri analüüsi, URL-ide optimeerimist, SSL-sertifikaatide paigaldamist, ning 404-lehtede ja ümbersuunamiste haldust.
  4. Jälgimine ja aruandlus: Igakuine SEO haldus sisaldab pidevat monitooringut ja analüüsi, et hinnata kampaania edukust ja teha vajalikke kohandusi. Teenuse pakkuja esitab regulaarseid aruandeid, mis sisaldavad üksikasjalikku teavet teie veebisaidi liikluse, positsiooni otsingutulemustes, märksõnade jõudluse ja muude oluliste näitajate kohta.

Kokkuvõttes, “Igakuine SEO haldus” on terviklik teenus, mis nõuab pidevat tähelepanu ja kohandamist, et tagada teie veebisaidi maksimaalne nähtavus ja edukus digitaalses maailmas. See on investeering, mis mitte ainult ei suurenda teie veebisaidi liikluse hulka, vaid aitab ka luua tugeva online-kohalolu, mis on oluline igale edukale ettevõttele.

Minimaalne SEO haldustööde ajaperiood on 4 kuud, soovituslik 6+.

SEO halduse hind algab 400 €-st kuus ja sõltub otseselt Sinu äri valdkonnas valitsevast konkurentsist.

 

Rohkem külastajaid

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Rohkem tehinguid

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Täida kõrval olev vorm või saada normaalne e-mail aadressile89@89.ee

    error: Content is protected !!