...

OTSITULEMUSTE PARANDAMINE TÄHENDAB ROHKEM VEEBILEHELE JÕUDVAID KLIENTE

Kui veebileht või e-pood on valmis, võib kergendatult hingata. Aga töö e-turundusega alles algab. Kuidas küll viia pakutava teenuse sõnum kliendini? Olla enda teenusega klientidele leitav?

Pakume Sulle kahte varianti, mis sisuliselt täiendavad üksteist.

Google Ads reklaam toob kohesed tulemused, kuni kampaania on aktiivne.

SEO ja sisuloome toovad esmased tulemused alles kuu-kahe jooksul, kuid need tulemused jäävad püsima.

Ühekordne SEO “esmaabi” koos hädavajaliku sisuloomega

Ühekordse SEO analüüsiga leiame lahendused probleemidele, mis takistavad lehe leitavuse paranemist otsingumootorites soovitud märksõnadega.

SEO “esmaabi” analüüsi alla kuulub:

 • Veebilehe tehniline ülevaatus vastavalt parimatele SEO praktikatele
 • Tiitleid, kirjeldusi ja tekstilõike hõlmav esmane hädavajalik sisuloome
 • Valdkonna märksõnade analüüs, leidmaks just NEID märksõnu, mis toovad parima tulemuse
 • Vajadusel Google Analytics seadistamine, mis on eeldus edasiseks päringutele optimeerimiseks
 • Esmased soovitused lehevälise SEO parendamiseks

Ühekordse töö tulemusel on lehe indekseerimist takistavad tegurid kõrvaldatud. Vähesel määral paraneb lehe positsioon otsingumootorites paari kuu jooksul. Märksõnade baasil saad jätkata sisu loomist lehele ja orgaanilise liikluse tõstmist.

SEO “esmaabi” analüüsi hind algab väikesemahulisel veebilehel 260 €-st.

Igakuine SEO haldus koos sisuloomega

SEO haldus on protsess, mis hõlmab tervikuna lehesisest SEO-d, jooksvat märksõnade analüüsi, linkide loomist ning sisu loomist.

 • Autoriteetsete linkide loomine ehk linkbuilding tagab domeeni autoriteedi kasvu. Selle tagajärjel positsiooni paranemise otsingumootorites.
 • Sisuloome artiklite loomise ja külalispostituste näol tagab autoriteedi loomisest kiirema orgaaniliste külastuste, päringute ja linkide kasvu.

Tegevuste tulemusel paraneb kuude jooksul lehe positsioon oluliste otsingusõnadega otsingumootorites. SEO tööde vahe-eesmärgiks päringute kasvatamisel on autoriteedi tekitamine otsingumootorite jaoks. Siin ei ole nädalast või ühekuulist otseteed tulemusteni.

Minimaalne SEO haldustööde ajaperiood on 4 kuud, soovituslik 6+. 

SEO halduse hind algab 400 €-st kuus ja sõltub otseselt Sinu äri valdkonnas valitsevast konkurentsist.

Google Ads reklaam

Google Ads (AdWords) reklaam on kiireim võimalus saada Google otsingus lehe ülaosasse ja leida Sul uusi kliente. Reklaami näidatakse inimesele, kellel on täpselt Sinu toote või teenuse järgi vajadus. Klient saab vastuse oma otsingule klikkdes just Sinu lehele. Allolev pilt näitab Google reklaamide paigutust otsingu juures.

 

google adwords reklaam

Google otsingureklaamid on märksõnapõhised. Reklaame näidatakse ainult välja valitud märksõnade juures ning reklaami eest soovib Google tasu ainult juhul kui reklaamil klikitakse. 

Lisaks pakub Google reklaamivõrgustik palju võimalusi reklaamide sihtimiseks vastavalt otsija asukohale, vanusele, soole, keelele jne. 

 • Soovid reklaame näidata teatud linnaosas? Punktist kaardil x km raadiuses? Saab.

Oleme hallanud Google Ads reklaame näiteks laste-noorte huviringile, kuhu paljud lapsed sõitsid lähiasulatest kohale rongiga. Seega suunasime reklaamid just rongipeatuste lähedal asuvatesse alevikesse.

 • Soovid reklaame näidata ainult suuremates linnades elavatele naistele, vanuses 25-34? Saab.

See on mõistlik lähenemine näiteks naisteriiete e-poe tootegruppide reklaamimisele.

Google Ads reklaami tulemused on mõõdetavad. Sa näed täpselt ära mitu inimest Sinu reklaami nägid, kui paljud sellel klikkisid ning mitu tehingut või päringut reklaamist tuli.

 

89.ee Google Ads otsingureklaamide konto haldusteenuse, mis hõlmab seadistamist ja optimeerimist, algab 160 €-st kuus ja sõltub konto mahust.

Lisandub Google reklaamiraha, mille suurusjärk sõltub valdkonna klikkide hinnast. Soovi korral pakume ka reklaame Display võrgustikus ja viime läbi omnichannel reklaamikampaaniaid.

 • Display- ehk bännerreklaamid
 • Gmail reklaamid
 • Reklaam Youtube-s

 

Soovituslik eelarve Google AdWords haldusteenusele koos reklaamirahaga on alates 400 €. See lubab lühikese aja jooksul saada piisavalt tagasisidet ning saadud tulemuste põhjal ka reklaame edasi optimeerida. 

Soovid abi Google Ads reklaamidega, kuid soovituslik eelarve ei sobi? Ühekordne reklaamide seadistus väiksemal kontol on soodsam – kirjuta, arutame.

NB! Sümboolne, nt. 50€ kuus reklaamieelarve ei taga lühikese ajaperioodi jooksul piisavalt külastusi lehele, mille põhjal Google Ads kui reklaamikanali efektiivsust kiirelt hinnata ja selle sobivusest Sinu ärile lõplik järeldus teha.

Google reklaam – hind

Google Ads-i seadistamisel on tore asi see, et igasuguse hinnastamise ja eelarvete üle on täielik kontroll reklaamide seadistajal ja juhuse hooleks ei jäeta mitte midagi. Sarnaselt näiteks Facebooki reklaamiplatvormile on samamoodi võimalik seadistada eelarve piire kas päevaks, nädalaks või mõneks muuks perioodiks. Google Ads-is on muideks võimalik määrata igale klikile maksimaalne hind, mida olete nõus maksma. See kõik on siis see hinnastamise osa, mis puudutab platvormile endale minevaid kulusid. Kindlasti lisandub ka seadistamise ja hooldamise kulu, kui ostate teenust sisse – see sõltub juba reklaamide kogusest ja mahust ning kui tihti on vaja analüüse teha. Üldiselt võiks alata ühe väiksema Adsi konto haldus ühes kuus circa 160-st eurost.

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Jäime väga rahule 89.ee meeskonna ülima professionaalsuse, detailsuse ja sihikindlusega, et meie veebilahendus perfektsuseni lihvida. Hinnad olid mõistlikud ja meie julgeks neid igal ajal kõigile soovitada.

Heidi Park

Väike Ahi OÜ

Väga professionaalne töö, koostöö, tulemus ja suhtumine. Peale töö tulemuse oli ka kodulehe valmimise protsess ise meeldiv kogemus. Kindlasti ristuvad meie teed ka edaspidi!

Artur Fjodorov

Eesti Õigusbüroo OÜ

Olen ääretult tänulik kiire ja kvaliteetse töö eest. Kindlasti soovitame teid ka kõigile teistele, kel vaja internetialaseid teenuseid!

Erik Grigorjev

Erol OÜ

Kas soovid paremaid otsitulemusi - SEO ja Google AdWordsiga? Võta meiega ühendust!

  Sinu nimi

  Sinu e-mail

  Kirja sisu

  Optimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.