...

Veebilehe loomine

Teeme Sulle just sellise kodulehe nagu soovid. Rätseplahendusena.

Veebilehe loomine peaks olema mugav ja muretu protsess, mille läbi õpib tellija ka ennast ja enda tegevusi rohkem tundma. Kõige lõpuks valmib tellijat ideaalselt esindav koduleht, mille üle tunneb uhkust nii tema kui ka teostaja.

Meie töölaualt on 10 aasta jooksul läbi käinud üle 1000 veebilehe, seega oleme lihvinud kodulehe loomise algusest lõpuni efektiivseks ja põnevaks teekonnaks, mida võivad kinnitada sajad rahulolevad kliendid. Nende hulgas on nii visiitkaardina kasutusel olevad väikesed kodulehed, ettevõtete ja uusarenduste veebilehed, kui ka keerukamate majandustarkvaradega liidestatud e-poed.

Üldjuhul jaguneb veebilehe loomine järgmisteks sammudeks

 1. Veebilehe idee ja eesmärgi defineerimine: Mõtleme läbi, millist sisu soovime veebilehel avaldada ja millistele kasutajatele see on suunatud. Mõtleme läbi ka, millised funktsioonid ja tehnoloogiad on veebilehe jaoks olulised.
 2. Domeeninime valimine ja veebimajutuse leidmine: Valime veebilehele sobiva domeeninime ja leiame oma partnerite hulgast veebimajutuse pakkuja, kes teie veebilehe Internetis avaldamiseks vajaliku serveriruumi pakub.
 3. Veebilehe kujunduse ja sisustruktuuri planeerimine: koostame plaani, milline näeb välja teie veebilehe koduleht ja millised alamlehed sellele lisanduvad. Mõtleme läbi, milliseid menüüsid ja linke teie veebilehel kasutatakse ning kuidas saate oma sisu kõige paremini esitleda.
 4. Veebilehe loomine: Alustame veebilehe kujunduse ja sisustruktuuri rakendamist valitud tehnoloogia abil. See võib olla näiteks HTML, CSS ja JavaScript kasutamine veebilehe kujunduse loomiseks või veebirakenduse raamistiku kasutamine sisustruktuuri loomiseks.
 5. Veebilehe avaldamine ja haldamine: avaldame veebilehe internetis ja hoiame seda ajakohasena, lisades uut sisu ja parandades vigu.

Kindlasti suudame ka Sulle luua sobiva kodulehe. Sellise, mis lihtsalt ei eksisteeri internetis, vaid kõnetab külastajat juba esimesest pilgust.

Kõik meie poolt välja minevad kodulehed on:

 • Läbimõeldud kasutajateekonnaga;
 • Kasutatavad ühthästi mobiilis, tahvelarvutis ja lauaarvutis;
 • Kaasaegse ja eristuva disainiga;
 • Külastajat tegevustele julgustavad;
 • Otsingumootoritele optimeeritud;
 • Imelihtsalt hallatavad;
 • … ning lubatud tähtajaks valmivad!

Hinnaerinevused tulevad ennekõike erikujunduse ja tehniliste erilahenduste kasutamisest.

Veebilehe loomine

Suures plaanis jagunevad meie kodulehed kahte hinnaklassi – lihtsam tavalahendus, ning erilahendus, millele lisanduvad soovi korral olulised tugiteenused nagu analüütika, sisuloome ja reklaamivõimalused.
Lihtsama veebilehe loomine
Alati ei ole vaja jalgratast leiutada. WordPressi valmismallid on end läbi sadade tuhandete kasutajate tagasiside tõestanud. Need on turvalised ja töökindlad.

Veebilehe loomine valmismallile sobib hästi alles alustavale ettevõtjale või väikefirmale, kes pakub ühte-kahte teenust. Samuti sobib see uue blogi põhjaks.

Kui vajad lihtsat ja toimivat kodulehte, kus külastajal on võimalik ühendust võtta kontaktivormi kaudu, mis on kujundatud Sinu eelistatud värvides, Sinu välja valitud näidislehtede alusel, siis on valmismallil koduleht hea valik.

Lihtsama kodulehe alla käib vähemalt:

 • Kodulehe tehniline seadistus;
 • Sisuhaldussüsteemi paigaldus;
 • Kodulehe elementide (menüüd, sisu, jpm) seadistus;
 • Näidislehele sarnase soovitud kujunduse üldine seadistamine
 • Vajadusel fotogaleriide tekitamine ja piltide, tekstide lisamine
 • Veebilehe kasutuskoolitus üleandmisel

Vajad professionaalset kujundust või erilahendust?
Kui ükski valmis tehtud kujundustest ei ole sulle meeltmööda ning soovid midagi erilisemat, siis loome sulle personaalse kujunduse ja funktsionaalsusega lehe, mis vastab täpselt Sinu soovidele.
Siia alla käib lisaks lihtsama kodulehe loomises täpsustatule ka:

 • Personaalse kujunduse loomine kõiki Sinu soove arvestades;
 • Vajalike funktsioonide ja liidestuste loomine;
 • Tekstide ja fotode sobitamine veebilehe kujundusega;
 • Kodulehe kasutuskoolitus üleandmisel
 • Kõik selleks, et leht saaks ainulaadne, funktsionaalne ning igati just Sinu soove arvestav.

Saatke meile kiri allpool oleva vormi kaudu ning viime teie projekti ellu!

Rohkem külastajaid

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Rohkem tehinguid

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Täida kõrval olev vorm või saada normaalne e-mail aadressile89@89.ee

  error: Content is protected !!