WordPress platvormi
admin

september 04.2019 |

Miks peaks kasutama WordPress platvormi ja miks peaks oma olemasoleva veebilehe platvormi WordPress platvormile ümber tõstma? Suurim väärarusaam WordPress platvormi osas on see, et see on vaid blogimiseks hea. Jah, see alustas kui blogimiseks hea platvorm kuid on nüüdseks muutunud tugevaks veebilehe ehituse ja CMS platvormiks. Alustuseks, WordPress platvormi kasutamine on lihtne ja lubab luua palju erinevat tüüpi veebisaite. 32,3% veebisaitidest on tehtud WordPress platvormi peale, sealhulgas ka Time Magazine, Sony, Disney jpm. See ei veena Sind? Siin on veel kuus peamist põhjust miks peaks kasutama WordPress platvormi:

1. WordPress on tasuta!

Pärineb: https://www.wpbeginner.com/why-you-should-use-wordpress/

WordPress on tasuta tarkvara, mis tähendab, et kasutajal on vabad käed ükskõik millise veebisaidi loomiseks. Miks WordPressi platvorm tasuta on? Uuri lähemalt siit: https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/why-is-wordpress-free-what-are-the-costs-what-is-the-catch/

Siiski, kuigi WordPress platvormi enda kasutamine on tasuta, on selle kasutamiseks vaja veebilehe domeeni ja web hosting süsteemi.


2. WordPressi platvormil on lihtne teemasid ja pluginaid kasutada oma veebi personaliseerimiseks!

WordPressi teemad

Pärineb: https://www.wpbeginner.com/why-you-should-use-wordpress/

Suur osa WordPress platvormi kasutajatest ei ole ei veebidisainerid ega ka programmeerijad. Muide, enamus WordPress platvormi kasutajaid on ilma igasuguse eelneva veebidisainialaste teadmisteta. WordPress pakub tuhandeid tasuta veebipõhju, millele oma veebisait püsitatada ning teemade kohandamine vastavalt oma soovidele on ülimalt lihtne – kohanda värve, lae üles logo, muuda tasuta, mida iganes soovid ja kõike seda ilma koodi kirjutamiseta!

Lisaks sellele saab lisafunktsionaalsustena lisada ka pluginaid, mis lubavad su veebisaidile lisada näiteks lisaväärtusi nagu kontaktivormid.

3. WordPress on SEO sõbralik!

Google ja muud otsingumootorid lihtsalt armastavad WordPressi! Tänu sellele on WordPressi põhised veebisaidid kõrgemal kohal otsingumootorite osas kui teised platvormid.

4. WordPress paltvormi on kerge hallata!

WordPressis on sisseehitatud uuenduste haldamise süsteem, mis lubab Sinu pluginaid ja teemasid uuendada WordPressi admin töölaualt. WordPress teatab ka oma uuendustest, mille saad teostada lihtsalt nupukesele klikates.

Lisaks saab WordPress backup plugin‘a abil kaitsta oma andmeid ning hallata oma veebisaiti ka arvutist eemal olles WordPress mobiiliappi abil!

5. WordPress on kindel ja turvaline!

WordPress on arendatud nii, et see oleks väga turvaline koht, kus oma veebisaidil olla. Siiski, internet on ebaturvaline paik ning igasuguste sissetungijate vältimiseks pakub WordPress võimalusi oma sait veelgi turvalisemaks muuta.

6. WordPress saab hakkama erinevate meediatüüpidega!

WordPress ja meedia

Pärineb: https://www.wpbeginner.com/why-you-should-use-wordpress/

WordPress platvorm ei ole limiteeritud vaid teksti kirjutamisele vaid omab sisse-ehitatud meedia üles laadimise võimalust, mis saab hakkama nii piltide, audio-failide kui ka video failidega. Lisaks, soovi korral saab lisada nii YouTube’i videsid, Instagrami fotosid kui ka Tweete ja palju muud.

 

EHK SIIS
WordPress platvorm on hea nii lihtsalt blogi alustamiseks kui ka äriveebi, e-poe või online-kursuste müümiseks. Mida iganes soovid, kõike saab!