...

Google Ads reklaam

Google Ads reklaami tulemused on mõõdetavad!

Google Ads on Google’i reklaamiprogramm, mille abil saate oma ettevõtet või toodet reklaamida Google’i otsingumootoris ja veebisaitidel, mis kasutavad Google’i reklaamivõrku. Google Ads võimaldab teil luua tekstireklaame, display-reklaame ja videoreklaame, mille näidatakse kasutajatele, kes otsivad Google’i otsingumootoris teatud märksõnu või külastavad teatud veebisaidi.

Google reklaamid toimivad tasu eest

Te maksate Google’ile iga kliki eest, mille reklaam teie veebisaidile saab, või iga kord, kui keegi vaatab teie reklaami (display-reklaamid). Google Ads süsteem võimaldab teil määrata eelarve, mille katteks maksate, ning seada märksõnad, mille puhul teie reklaamid näidatakse. Nii saate kontrollida, kui palju teie reklaamikampaaniad maksavad ja milliseid tulemusi need annavad.

Google Ads reklaamid võivad olla väga tõhusad, kui need on õigesti seadistatud ja haldatud. Oluline on määrata eesmärgid, mille poole püüelda (näiteks rohkem müüki või rohkem külastajaid), valida sobivad märksõnad ja luua atraktiivsed reklaamtekstid. Samuti tuleb hoolikalt jälgida reklaamikampaaniate tulemusi ja teha vajadusel muudatusi, et saavutada paremaid tulemusi.

Kui soovite oma ettevõtte või toote reklaamimisega alustada või parandada oma tulemusi, võib Google Ads olla hea valik. Paljud ettevõtted on edukalt kasutanud Google Ads reklaame oma turundustegevuses ja saanud selle abil rohkem kliente ja müüki. Kui teil on täiendavaid küsimusi või soovite rohkem teada Google Ads reklaamidest, siis oleme valmis teid aitama!

Google reklaam on kiireim võimalus saada Google otsingus lehe ülaosasse ja leida Sul uusi kliente. Reklaami näidatakse inimesele, kellel on täpselt Sinu toote või teenuse järgi vajadus. Klient saab vastuse oma otsingule klikkdes just Sinu lehele. Allolev pilt näitab Google reklaamide paigutust otsingu juures.

google ads

Google otsingureklaamid on märksõnapõhised. Reklaame näidatakse ainult välja valitud märksõnade juures ning reklaami eest soovib Google tasu ainult juhul kui reklaamil klikitakse.

Lisaks pakub Google reklaamivõrgustik palju võimalusi reklaamide sihtimiseks vastavalt otsija asukohale, vanusele, soole, keelele jne.

Soovid reklaame näidata teatud linnaosas? Punktist kaardil x km raadiuses? Saab.
Oleme hallanud Google Ads reklaame näiteks laste-noorte huviringile, kuhu paljud lapsed sõitsid lähiasulatest kohale rongiga. Seega suunasime reklaamid just rongipeatuste lähedal asuvatesse alevikesse.

Soovid reklaame näidata ainult suuremates linnades elavatele naistele, vanuses 25-34? Saab.
See on mõistlik lähenemine näiteks naisteriiete e-poe tootegruppide reklaamimisele.

Google reklaami tulemused on mõõdetavad.

Sa näed täpselt ära mitu inimest Sinu reklaami nägid, kui paljud sellel klikkisid ning mitu tehingut või päringut reklaamist tuli.

89.ee Google Ads otsingureklaamide konto haldusteenuse, mis hõlmab seadistamist ja optimeerimist, algab 160 €-st kuus ja sõltub konto mahust.

Lisandub Google reklaamiraha, mille suurusjärk sõltub valdkonna klikkide hinnast. Soovi korral pakume ka reklaame Display võrgustikus ja viime läbi omnichannel reklaamikampaaniaid.

Display- ehk bännerreklaamid
Gmail reklaamid
Reklaam Youtube-s

Soovituslik eelarve Google AdWords haldusteenusele koos reklaamirahaga on alates 400 €. See lubab lühikese aja jooksul saada piisavalt tagasisidet ning saadud tulemuste põhjal ka reklaame edasi optimeerida.

Soovid abi Google Ads reklaamidega, kuid soovituslik eelarve ei sobi? Ühekordne reklaamide seadistus väiksemal kontol on soodsam – kirjuta, arutame.

NB! Sümboolne, nt. 50€ kuus reklaamieelarve ei taga lühikese ajaperioodi jooksul piisavalt külastusi lehele, mille põhjal Google Ads kui reklaamikanali efektiivsust kiirelt hinnata ja selle sobivusest Sinu ärile lõplik järeldus teha.

Google reklaam – hind

Google Ads-i seadistamisel on tore asi see, et igasuguse hinnastamise ja eelarvete üle on täielik kontroll reklaamide seadistajal ja juhuse hooleks ei jäeta mitte midagi. Sarnaselt näiteks Facebooki reklaamiplatvormile on samamoodi võimalik seadistada eelarve piire kas päevaks, nädalaks või mõneks muuks perioodiks. Google Ads-is on muideks võimalik määrata igale klikile maksimaalne hind, mida olete nõus maksma. See kõik on siis see hinnastamise osa, mis puudutab platvormile endale minevaid kulusid. Kindlasti lisandub ka seadistamise ja hooldamise kulu, kui ostate teenust sisse – see sõltub juba reklaamide kogusest ja mahust ning kui tihti on vaja analüüse teha. Üldiselt võiks alata ühe väiksema Adsi konto haldus ühes kuus circa 160-st eurost.

Rohkem külastajaid

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Rohkem tehinguid

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Täida kõrval olev vorm või saada normaalne e-mail aadressile89@89.ee

    error: Content is protected !!