...

Äritegemise lihtsus – olles meie klient, säästad oma aega ja närve. Me ei eeldagi, et Sa peaksid ise teadma, mida täpselt vajad või kuidas asjad käivad ja töötavad. Selleks olemegi meie, et Sind aidata. Läheneme tööle selliselt, et Sina saad endiselt tegeleda oma põhitegevusega ja pead minimaalselt oma aega antud teemale suunama.

Personaalne klienditeenindus – veebilahenduse soetajad saavad koos töö endaga meie poolt personaalse projektijuhi, kes vastutab eduka koostöö eest ning jääb tavaliselt töö tellija ning ülejäänud kollektiivi vaheliseks lüliks.

Ostujärgne väljaõpe – iga veebilahendusega kaasneb kasutusjuhend. Kui selle abil tundub esialgu keeruline kõikide võimaluste kasutamine ja maksimaliseerimine, siis aitab Sinu isiklik projektijuht Sind kõikides küsimustes. Vajadusel tuleb ka külla ja näitab teile kohapeal, kuidas asjad töötavad.

Kvaliteetne teenus – kõlab kui klišee, aga me tõepoolest osutame ainult ja veelkord ainult kvaliteeti. Suurem osa meie kliente ei tea suurt midagi veebiarendusest ja muust selle juurde kuuluvast ja seetõttu on reeglina prioriteet kõige odavama pakkumise leidmisel. Ühest küljest on see muidugi mõistetav, aga kui loed järgmist väärtust, siis mõistad võib-olla paremini, mida kvaliteet tähendab ja milles väljendub.

Raha kokkuhoid pikas perspektiivis – ma ei väida, et me oleme Eestis või isegi Tallinnas kõige soodsam teenusepakkuja, sest me ei ole. Küll aga aitame pikas plaanis Sul oluliselt kulusid ja tühje väljaminekuid kokku hoida. Reeglina kaasneb igasuguste odavate pakkumistega palju jama ja tüli. Selle asemel, et teha tööd üle jala, ebaprofessionaalselt ja ebakvaliteetselt, teeme kõike vastupidist. Teeme küll esialgu rahalises väärtuses nõksu kallimalt, aga see hoiab edaspidi igasugu põhjendamatud tühjad kulud kokku, mis kaasnevad odavate ja kahtlaselt soodsate pakkumiste korral.

Kollektiiv – kõik meie kollektiivi liikmed laialdaste kogemustega mitte ainult teoorias, vaid ka praktikas. Tõestuseks hunnikutes väga erineva mahuga, sisuga, keerukusega ja olemusega töid, mis teostatud tuntud ja mainekatele brändidele, riigiasutustele ja ka keskmistele ja pisematele eraettevõtetele.

Palju rahulolevaid kliente – oleme siiani tegutsetud aja jooksul suutnud sõna otses mõttes võita suurema osa meie klientide südametest professionaalse suhtumise ja kvaliteedi tõttu. Soovi korral olen nõus jagama kontakte, kellele võid täie südamerahuga helistada ja pärida meie ja meie tegemiste kohta ja küsida nendelt tagasisidet meie suunas. Seda kinnitab ka asjaolu, et kes ühel või teisel viisil tee meieni on leidnud, tuleb ka tulevikus meie juurde tagasi uute ja huvitavate soovidega.

„Kõik ühest kohast“ lähenemine – kõik, mis puudutab internetti ja arvuteid, saad usaldada meile. Lisaks veebiarendusele on meie teine peamine suund IT haldus- ja tugiteenused. Suudame Sinu vana arvuti kiiremini tööle panna, hoolitseda Sinu kontoritehnika korrektse töötamise jms eest. Tehes meiega koostööd, saad edaspidi kõik sellised asjad meile usaldada. Sul ei ole vaja igaks erinevaks juhuks mitut erinevat kontakti – piisab meie omast.

 

Lõpetuseks

Tänapäeval ei kahtle enam keegi interneti võimalustes. Sellest hoolimata ollakse tihti skeptilised ise asju proovima ja võimalusi nägema. Me ei ole kellelegi kunagi väitnud, et tulemused saabuvad üleöö ja seda lubada oleks vale. Küll aga on internetis oma kliendini, sihtgrupini või tarbijani jõudmiseks vägagi töötavaid võimalusi ja lahendusi, mida oleme tänaseks praktiseerinud väga erinevate klientidega. Oma praktikas oleme teinud koostööd paljude tuntud brändide ja ettevõttetega Eestis ning oleme teostanud projektipõhiseid veeibarendustöid ka Venemaale ja Soome. Mõned tuntumatest ettevõtetest Eestis, kellega oleme pikalt erinevate projektide ning koostöövormide raames uusi ja innovatiivseid lahendusi loonud: hingega kodusid loov kinnisvaraarendaja LIVEN, paindlikke IT-lahendusi valmistav NIXOR, meelelahutuskeskus LaitseRallyPark, Eesti üks juhtivaid pagari- ja kondiitritootjaid EUROPAGAR, Eesti üks juhtivaid ärikoolitusi läbi viiv ettevõte Invicta, Tallinnas Uues Maailmas asuv ja aina enam populaarsust koguv kohvik Kohalik, Eesti kõige staažikam kästitöömaiustuste tootja Don Caramello, kelle portfellist võib leida kästiöömaiustusi nagu Surra-Murra, Kukekas, Hansa Gold mandlid jne. ja näiteks ka kõigile teada-tuntud teleteenuseid pakkuv VIASAT.

Ma loodan, et oled nüüd peale meie lehe külastamist veebilahenduse loomise eeldustega, töö sisuga, võimalustega ja ka lõpptulemuse väärtustega kursis ja mõistad veidigi, mida täpsemalt teeme ja kuidas üks töötav veebilahendus omale eluvormi leiab.

Ma loodan ka siiralt, et meie mõtted ja lähenemine Sulle sobivad ning Sa näed väärtuseid, mida meie teostus Sinu äritegevuse edendamiseks on võimeline pakkuma.

89 OÜ tegevjuhina garanteerin Sulle meie kollektiivi täieliku pühendumuse kogu projekti vältel ja ka edaspidi. Soovime üheskoos luua kaasaaegse ja Sinu äritegevust edendava veebilahenduse.

– Gabriel Tornius

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Täida kõrval olev vorm või saada normaalne e-mail aadressile89@89.ee

    error: Content is protected !!