...

PANEME SINU REKLAAMI SINU HEAKS EFEKTIIVSELT TÖÖLE!

Kas teadsid, et keskmine eestlane veedab igapäevaselt Facebook-is ümmarguselt tervelt tund aega? Kas teadsid, et keskmine eestlane kirjutab ca 25 kommentaari kuus erinevate postituste ja uudiste alla? Kas teadsid, et ainuüksi Euroopas on üle 300 miljoni aktiivse Facebook-i kasutaja?

Kui Sa neid fakte ei teadnud, ei ole hullu. Maailma mastaabis tõusevad igapäevaste kasutajate numbrid koos muu statistikaga kosmilistesse kõrgustesse. Näiteks iga 60 sekundi jooksul toimub Facebookis keskmiselt 510 kommenteerimist, 293 000 staatuse uuendust ning suhtlusvõrgustikku lisandub 136 000 uut fotot – seda kõike vaid ühe minuti jooksul!

Sinule kui ettevõtjale peaksid ainuüksi need numbrid hästi selgeks tegema, milline võlu on sotsiaalmeedial ja kui lihtne on tegelikult oma tooteid või teenuseid seal müüa, kui Sinu reklaamid ja kampaaniad on korrektselt Sinu sihtgrupile suunatud ja internetiturunduslikult lahendatud. Potentsiaalsete klientide sihtimisel saame minna väga täpseks, näiteks selekteerida sihtgruppe vanuse, asukoha, soo, huvide või perekonna seisu alusel. Võimalusi on piiritult. Lisaks reklaamide loomisele pakume Sinu sotsiaalmeedia kanalite fännilehtede haldamist sõltuvalt soovidest. Loome auhinnamänge ja pakume muid huvitavaid tegevusi, mis aitavad Sinu müüginumbreid kasvatada ja Sinu pakutavat kordades edukamalt müüa kui täna!

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Jäime väga rahule 89.ee meeskonna ülima professionaalsuse, detailsuse ja sihikindlusega, et meie veebilahendus perfektsuseni lihvida. Hinnad olid mõistlikud ja meie julgeks neid igal ajal kõigile soovitada.

Heidi Park

Väike Ahi OÜ

Väga professionaalne töö, koostöö, tulemus ja suhtumine. Peale töö tulemuse oli ka kodulehe valmimise protsess ise meeldiv kogemus. Kindlasti ristuvad meie teed ka edaspidi!

Artur Fjodorov

Eesti Õigusbüroo OÜ

Olen ääretult tänulik kiire ja kvaliteetse töö eest. Kindlasti soovitame teid ka kõigile teistele, kel vaja internetialaseid teenuseid!

Erik Grigorjev

Erol OÜ

Kas soovid abi sotsiaalmeedias? Võta meiega ühendust!

    Sinu nimi

    Sinu e-mail

    Kirja sisu

    Optimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.