PANEME SINU REKLAAMI SINU HEAKS EFEKTIIVSELT TÖÖLE!

Kas teadsid, et keskmine eestlane veedab igapäevaselt Facebook-is ümmarguselt tervelt tund aega? Kas teadsid, et keskmine eestlane kirjutab ca 25 kommentaari kuus erinevate postituste ja uudiste alla? Kas teadsid, et ainuüksi Euroopas on üle 300 miljoni aktiivse Facebook-i kasutaja?

Kui Sa neid fakte ei teadnud, ei ole hullu. Maailma mastaabis tõusevad igapäevaste kasutajate numbrid koos muu statistikaga kosmilistesse kõrgustesse. Näiteks iga 60 sekundi jooksul toimub Facebookis keskmiselt 510 kommenteerimist, 293 000 staatuse uuendust ning suhtlusvõrgustikku lisandub 136 000 uut fotot – see kõik vaid ühe minuti jooksul!

Sinule kui ettevõtjale peaksid ainuüksi need numbrid hästi selgeks tegema, milline võlu on sotsiaalmeedial ja kui lihtne on tegelikult oma tooteid või teenuseid seal müüa, kui Sinu reklaamid ja kampaaniad on korrektselt Sinu sihtgrupile suunatud ja internetiturunduslikult lahendatud. Potensiaalsete klientide sihtimisel saame minna väga täpseks, näiteks selekteerida sihtgruppe vanuse, asukoha, soo, huvide või perekonna seisu alusel. Võimalusi on piiritult. Lisaks reklaamide loomisele pakume Sinu sotsiaalmeedia kanalite fännilehtede haldamist sõltuvalt soovidest. Loome auhinnamänge ja pakume muid huvitavaid tegevusi, mis aitavad Sinu müüginumbreid kasvatada ja Sinu pakutavat kordades edukamalt müüa, kui täna!

Rohkem külastajaid

Rohkem fänne

Rohkem oste

Rohkem tehinguid

Võta meiega ühendust!

Muudame üheskoos Sinu äritegevuse edukamaks ja kasvatame müüginumbreid!