...

pakett

kodulehe hooldus
admin

oktoober 24.2022 | koduleht | paketid | pakett | sisuhaldus | veebileht

Täna räägime lähemalt sellest mis on kodulehe hooldus, mis on praeguseks paljudele meie klientidele asendamatu abimees!

Kõigepealt mõtestame lahti meie hoolduspaketi funktsiooni ehk eesmärgi. See on tegelikult lihtne – paketi eesmärk on hoida kokku ettevõtjate ja/või veebilahenduse omanike ajalist ressurssi. Täpselt nagu toimivad muud meie pakutavad teenused, mille raames püüame alati ise võimalikult palju ja veel rohkemgi ära teha, et veebilahenduse omanikul oleks võimalik enda aeg suunata enda põhitegevustele. Samadel alustel toimib ka meie pakutav hoolduspakett.

Meil ei ole vahet, kas Sa oled meie klient juba varasemast, ehk kas Sinu veebilahendus on meie endi tehtud või mitte, paketi eesmärk on ikka sama – hallata Sinu olemasolevat veebilahendust professionaalselt, lastes Sinul endal keskenduda enda põhitegevusele ehk äri juhtimisele. Hoolduspakett ulatub tegelikult veel kaugemale, kui ainult veebilahenduse haldus – me hoiame Sinu kodulehe järjepidevalt turvalisena, et kellelgi kurjal inimesel sinna sisse niisama asja ei oleks kuni selleni välja, et analüüsime veebilahenduse külastatavust ja optimeerime sisu otsingumootoritele.

Miks on kodulehe hooldus ja miks seda vaja on?

1. Samamoodi nagu muu tehnika, tuleb ka veebilahendus hoida turvalisena! – Internet on kahjuks täis pahavara, roboteid ja lihtsalt pahatahtlikke tegelasi, kes lihtsa turvaaugu ja osavate oskuste puhul suudavad Sinu kodulehe ‘’kaaperdada’’ ning seejärel seda omakasu eesmärgil ära kasutavad.

2. Informatsioon tuleb hoida ajakohane! – Katsu ette kujutada, et Sa lähed poodi, valid omale meelepärase toote ja kassas maksma hakates Sulle teatatakse hinnasildil seisvast hinnast kallim hind. Või kui soovid osta poest meelepärast toodet mingisuguse X kampaania raames, ja kassas maksma hakates Sulle teatatakse, et see X kampaania on tegelikult ammu juba läbi ja nüüd on meelepärase toote hind hoopis poole kallim. Ei kõla just meeldivalt? Täpselt samuti pead Sina seisma enda klientide heaolu eest. Me ei räägi ainult hindadest, vaid toodete/teenuste omadustest, sisaldusest ja kogu informatsioonist, mis Sinu lehel seisab. Sa ju ei soovi enda kliente petta?

3. Lase meil enda kodulehte pidevalt parandada!Lisaks lehe hooldusele ja turvalisena hoidmisele teeme ka pisemaid muudatusi lehe välimuses ja funktsionaalsuses. Kõik ikka selleks, et Sinu külastajate kogemus oleks mugavam ja meeldejäävam.

4. Veebimaailm on pidevas muutumises. Vana ja seisnud jääb ajale jalgu! – Siin võib parallele tuua näiteks auto ostuga. Ostes uue auto, tuleb seda edaspidi tankida, õli vahetada, vajadusel lisavarustust paigaldada, hooajast sõltuvalt rehve vahetada jne. Kodulehega kehtib teoreetiliselt sama – seda tuleb pidevalt parendada – et pakkuda enda klientidele ja lehe külastajatele häid külastuselamusi, pakkudes neile parimaid tootefotosid, teenuse/toote kirjeldusi, uudiseid enda ettevõtte tegemistest ja selle valdkonnast üldisemalt. Sa tahad kodulehe omanikuna, et Sinu lehe külastajad muutuskid Sinu ettevõtte ja brändi fänniks! Läbi uuendusliku kodulehe on selleks loodud väga soodsad tingimused! Meie saame aidata!

5. Otsingumootorid soosivad tugevalt veebilehti mis on pidevalt uuendatud nii sisuliselt kui süsteemselt! – Pealkiri ütleb kõik! Otsimootorid muutuvad päev-päevalt aina nutikamaks ja pakuvad paremaid positsiooniasetusi veebilehtedele, mille sisuinfo on pidevas muutumises (täiendamine ja parandamine) ning mille tarkvara on alati up-to-date ehk ajakohane!

 

Mida üks kodulehe hooldus katab ja kellele ta võiks sobida:

Kodulehe omanikud kes aeg-ajalt soovivad enda lehte värskendada sisuinfo, fotode ja muu meediafailide osas ning on huvitatud, et nende veebileht on järjepidevalt turvaline!

Kodulehe omanikud, kes soovivad lisaks sisuinfo ja meediafailide uuendamisele ja lehe turvalisena hoidmisele ka mõningaseid funktsioonide ja/või kujunduslike muudatusi.

Kliendid kes soovivad ka pidevat SEO parandamist, mille tulemusena võidab Sinu veebileht parema positsiooniasetuse otsimootorites, mille tulemusena on Sul võimalik järk-järgult kasvatada enda konkurentsieelist Sinu konkurentide ees!

Kokkuvõttes on iga paketi eesmärk ja võimekus aidata konkreetselt Sinu ärile kaasa.

Lisaks standardpakettidele pakume ka täispersonaalseid pakettlahendusi täpselt Sinu äri vajaduste katteks! Selleks tuleb meiega ainult ühendust võtta ning edasise eest muretseme meie juba ise!

Küsi pakkumist enda veebilahendusele allpool!

veebilehe hooldus
admin

jaanuar 30.2017 | hooldus | hoolduspakett | koduleht | pakett | veebileht

Veebilehe hooldus muutub aktuaalseks peale veebilehe valmimist. Paljud ettevõtjad mõistavad õnneks tänapäeval kaasaegse veebilehe tähtsust, küll aga jätavad selle peale valmimist täielikult unarusse. Hooldamata veebilehe tõttu kaotatakse oluliselt rohkem kliente ja tellimusi kui esmapilgul arvata võiks ning see mõjutab juba omakorda otseselt ettevõtte käekäiku.

Veebilehed vajavad rutiinset veebihooldust ja ülevaatust igale omale komponendile – lingid, kontaktivormid, pildid, maksevõimalused, ostukorvid jne. Kõik peab töötama efektiivselt ja ohutult. Visuaalselt atraktiivse, kasutajasõbraliku ja skaleeruva veebilehe loomine on esimene samm, et anda oma klientidele teada oma suurepärasest ettevõttest või ideest. Regulaarne hooldus on hädavajalik, kui sa soovid pikaajalisemat edu. On igati mõistlik oma investeering veebilehe näol veelgi efektiivsemalt tööle panna regulaarse ja professionaalse abiga.

Turvalisus

Kõige tähtsam ja olulisem punkt! Veebilehe hooldusest rääkides on võimatu kõrvale jätta turvalisuse teemat. Ei ole vahet ka sinu veebileht jookseb WordPressil või mõnel muul platvormil, kas sellel on palju pluginaid ja mooduleid, kas sul on e-pood või mitte. Häkkerid igas maailma nurgas otsivad võimalust sinu lehele ligi pääseda, seega on ääretult oluline hoida kogu oma veebileht ja selle komponendid uuena. Uuendused kindlustavad selle, et sinu veebilehele on paigaldatud viimased veaparandused ning kõik viimased turvaaugud on lapitud. Põhimõtteliselt toimub pidev võidujooks tarkvaraarendajate ja häkkerite vahel. Pidevalt üritatakse üksteist üle kavaldada ja leida vigu üksteise süsteemides ning on ääretult oluline olla selles võidujooksus juhtival positsioonil. Tihtipeale kirjutatakse uudistes kuidas häkkerid varastasid mõne tuntud ettevõtte veebilehelt tuhandete krediitkaartide või muid klientide andmeid, enamasti aga piirdutakse pahavara laadimisega veebilehele nii, et see ei mõjuta ainult leheomanikku ennast vaid ka kõiki kliente, kes sellele lehele satuvad. Kuidas häkkerid sisse saavad? Tavaliselt kasutatakse ära ajale jalgu jäänud tarkvara. Täpselt nagu tavaline varas otsib lukustamata uksi otsivad kurjategijad ka veebis lihtsat saaki. Veelkord – veebilehe uuendamine turvalisuse koha peale ei ole kunagi varem nii oluline olnud.

Otsingutulemused (SEO), külastatavus, orgaaniline liiklus

Veebilehele uue sisu lisamine on parim võimalus tekitada koheselt külastusi ja parandada enda veebilehe positsiooni otsingutulemustes. Osa regulaarsest veebihooldusest on ka kogu sisu korrektse ja ajakohasena hoidmine. Mida rohkem sa enda veebilehele sisu lisad ja uuendad seda enam sa otsingumootoritele meeldid. Sama loogika toimib ka vastupidiselt – kui veebileht on pikalt uuendamata, siis selle positsioon järjest langeb. Kui veebileht on langenud rünnaku ohvriks ja näiteks pahavara täis topitud, siis eemaldab Google selle enda otsingutest täielikult, et kaitsta kasutajaid.

Kasutajamugavus

Kui veebilehe kujundusfailid on vanad ja uuendamata, hakkab juhtuma igasugu kujunduslikke veidrusi ning uuemates brauseriversioonides ja nutitelefonides võib näha veebilehest järjest veidramaid versioone. Mida aeg edasi seda hullemaid. Oled kindlasti näinud veebilehti paigast menüüdega, katkiste linkidega, mittetöötavate elementidega jne. Regulaarne uuendamine ja hooldus hoiab sellised probleemid eemal.

Lisaks on hea enda veebilehe välimusega ka üldiselt ajaga kaasas käia- et mulje oleks värske, põnev ja teemakohane. Viimane asi, mida potensiaalne klient või äripartner sinu veebilehte külastades näha tahab on fotod, artiklid või eripakkumised, mis on kuid või isegi aastaid vanad. Usaldus sellise veebilehega ettevõtte vastu kahaneb kohe.

Samuti tasub kindlaks teha, et kõik lingid ja kontaktivormid töötavad veatult. Sama käib personali, osakondade numbrite, sotsiaalmeedia linkide, hinnakirjade ja menüüde kohta. Kui klient satub aegunud info otsa, siis peegeldub see halvasti kogu ettevõttel.

Klientide hoidmine

Hoia oma olemas olevad kliendid regulaarselt kursis oma teenuste ja toodetega, uuendades vastavalt ka enda veebilehte. See on lihtsaim ja soodsaim viis uut infot koheselt huvilistele jagada ja suunata kliendid enda soovitud tegevusele – näiteks soodusmüügist osavõtmine, üritusega liitumine, annetuse tegemine või lihtsalt ostu sooritamine e-poest. Hea viis enda kliente kursis hoida on kindlasti ka hästi koostatud ja regulaarne uudiskiri ja veelkord veebilehe blogi. Samuti tasub aktiivne olla kõigis enda sotsiaalmeedia kanalites. Vali välja ainult sellised, kuhu sa ka regulaarselt jõuad, ei ole mõtet omada kontot 20-l erineval platvormil, kui sa jõuad postitada ainult ühte.

Veebilehe failide ja materjalide varundamine

Veebilehe hooldus on suuresti ka kõikide veebilehe failide varundamine. Seda saab teha nii käsitsi, kui ka automaatselt läbi erinevate veebiteenuste. Nagu ka kõikide muude asjade varundamine, siis on ka veebilehe varundamine oluline, et mitte läbi õnnetu juhuse jääda ilma oma kõikidest veebilehe failidest ja andmetest. Kui selline asi peaks juhtuma, siis ilma varukoopiata peaks terve veebilehe täiesti nullist üles ehitama. Varukoopia olemasolul käib aga kogu veebilehe taastamine kiirelt ja valutult. Vastavalt veebilehe sisutihedusele ja uuendamise sagedusele, tasub valida ka varukoopiate tihedus. Kui tegu on küllaltki staatilise informatiivse lehega, siis piisab tõenäoliselt korrast kuus. Suuremate ja pidevalt muutuvate lehtede puhul kindlasti iga päev.

Veebilehe hooldus – hädavajalik igast seisukohast!

Me väga loodame, et suutsime sind piisavalt veenda regulaarse hoolduse vajalikkuses. Veebilehe hooldus ja sellest rääkimine ei ole lihtsalt mingi müügitaktika. Veebilehte investeerimine on võrreldav autoostuga – sa saad enda raha eest hulka rohkem ja kauakestvama sõiduki kui sa jälgid tootja poolt etteantud hooldusplaani. Regulaarne hooldus tagab sinu veebilehe kiire ja veatu toimimise, tõhustab kaitset ründajate vastu ja tagab sinu külastajatele otsitava olemasolu. Pidev investeerimine hooldusesse hoiab ära riski maksta hiljem korraga palju suuremad summad veebilehe taastamiseks ja parandamiseks, kui kõige halvem on juba sündinud.

Veebilehe hooldus on oluline igale ettevõttele, olenemata suurusest või valdkonnast. Ei ole vahet, kas sinu ettevõte on mittetulunduslik, kas sa müüd käsitööehteid veebipoes, pakud professionaalseid pahteldamisteenuseid või omad portaali kokandushuvilistele. Kuna tänapäeva veebimaailmas saab sinu veebilehest ettevõtte “nägu” internetis, siis tasub sellesse igati investeerida. Regulaarse hooldusega investeerid parimasse kasutajakogemusse ja jätad ettevõttest tänapäevase ning turvalise mulje. Hooldus hoiab eemal kõik asjad, mida sa ei taha (häkkerid, robotid, spämm) ja meelitab ligi kõike, mida sa tahad – püsikliendid, tugev positsioon otsingutulemustes, kaasaegne väljanägemine ja kiirem toimimine.

Lase end aidata!

89 pakub professionaalset veebihooldust igat sorti veebilehtedele. Olgu sul kas isiklik blogi või keerukas e-pood, meie saame aidata! Hoiame sinu veebilehe veatult töös 24/7, anname garantii, varundame regulaarselt, seadistame tulemüüri, optimeerime otsingumootoritele, parandame kiirust ja jälgime kogu lehte pidevalt valvsa pilguga. Probleemidest ei peaks sina teavitama meid, vaid meie parandame need juba ise võimalikult varakult. Meiega saad ühendust läbi vestlusakna all paremas nurgas, kontaktivormi lehekülje allosas või läbi e-maili: 89@89.ee

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Täida kõrval olev vorm või saada normaalne e-mail aadressile89@89.ee

    error: Content is protected !!