...

Kodulehe loomine

Pilkupüüdvad ja professionaalsed kodulehed, mis on detailideni kohandatud Sinu soovidele. Tee meiega koostööd ja avasta uus maailm – koduleht müüb ka siis, kui Sina magad!

E-poe loomine

Täisfunktsionaalsed e-poed, mis teevad Sinu jaoks toodete müümise ja kliendi jaoks nende ostmise mugavamaks, kui kunagi varem. Pakume juurde ka vajalikud liidestused ning makse- ja tarnemoodulid.

Otsitulemuse parandamine

Aitame tuua Sinu veebilahenduse otsimootoris võrreldes konkurentidega paremini esile. Aitame Sinu veebilahendusel soovitud märksõnadega soovitud tulemused saavutada.

Graafilise disaini loomine

Kujundame Sinu veebilahenduse, logo, visiitkaardi, kleebise, toote pakendi või mis tahes reklaammaterjali. Kui sellest kõigest veel väheks jääb, loome Sinu ettevõttele tervikliku visuaalidentiteedi!

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia kanalite kampaaniate analüüsimine, tulemuste parandamine ning vastavalt eesmärkidele ka uute kampaaniate loomine. Paneme Sinu reklaami Sinu äri jaoks tööle!

IT-teenused ja hooldus

IT-teenused ettevõtetele. Hoiame korras nii tark- ja riistvara ning tagame kontoriseadmete igapäevase korrektse töötamise ja toimimise. Lisaks toetame hüva nõuga.

Kommentaarid on suletud.

Võta meiega ühendust!

Muudame üheskoos Sinu äritegevuse edukamaks ja kasvatame müüginumbreid!

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.