...

kodulehe hooldamine

Katkine koduleht
admin

veebruar 08.2022 | hooldus | kodulehe hooldamine | koduleht | veebileht

Katkine koduleht tekitab peavalu?

„Tegin omale mõni aeg tagasi kodulehe, pilkupüüdva ja kaasaegse. Olin väga rahul kuni selle hetkeni kui avastasin, et pooled lingid ei tööta ning üleüldse on mingisugune anomaalia seal tekkinud. Ehk on koduleht katkine sellepärast, et ma ei ole julgenud uuendusi läbi viia, sest kartsin, et iseseisvalt tegutsedes lõhun midagi ära?“ – kas oled olnud kunagi sellises olukorras?

Täpselt nii nagu kodumasinad, ehitustööriistad, sõiduvahendid, mis on pidevas kasutamises, vajavad järjepidevat hooldamist. Hooldustöid vajab ka Sinu koduleht, et see oleks töökorras ja vigadeta.

Ettevõtja, kes on oma tootele või teenusele teinud kodulehekülje mitu head aastat tagasi, aga ei ole selle hooldamisega vaeva näinud, vajab tõenäoliselt praegu hädasti veebilehe uuendamist. Igakuiselt tellitud veebilehe hooldus on taskukohasem kui kiviajast pärit veebilehe kaasaaegseks muutmine tagantjärgi.

Vanade kodulehtede kujundused on tavaliselt nurgelisemad ja kitsamad ning ei ole visuaalselt ilusad uutel suurtel ekraanidel. Selleks, et Sinu veebilehe disain oleks nutitelefonidel ja tahvelarvutitel esinduslik, vajab koduleht korralikku ning põhjalikku uuendustööd. Sinu püsi- ja potentsiaalsete uute klientide tekkimine sõltub suuresti Sinu kodulehe esinduslikust ja kaasaaegsest väljanägemisest.

Koduleht on katkine

4 mõtet, mida teha, kui koduleht on katkine

  1. Võta ühendust oma veebilehe tegijaga ning palu, et ta Sinu kodulehel vead parandaks
  2. Vaheta sisuhaldussüsteem üleni tänapäevasema vastu välja
  3. Pöördu mõne teise IT ettevõtte poole, kes viiks läbi vigade paranduse
  4. Teinekord on parim otsus lasta teha hoopis uus koduleht, mis on kaasaegse disaini ja sisuga

Koduleht vajab järjepidevat hooldust ja tähelepanu, et kõik laitmatult toimiks, ilma tõrgeteta. Kui oled ettevõtja ja omad kodulehte, siis investeerimine kodulehe hooldusesse jätab Sind hiljem ilma peavalust ning suuremast väljaminekust, mida võib korralikult hooldamata veebileht Sinu firmale põhjustada.

Sageli hoiavad väiksemad ettevõtted kodulehe hoolduse pealt kokku. Kahjuks võib kodulehe parandamine ja kaasaaegsemaks tegemine tulevikus hoopis kulukamaks muutuda. Ära viska oma algset investeeringut maha! Kui Sul pole aega või teadmisi, et oma kodulehte hooldada, võta meiega ühendust ja küsi pakkumist:

89@89.ee | +372 554 69 60

Kodulehe hooldamine
admin

oktoober 09.2018 | hooldusleping | kodulehe hooldamine | Veebilehe hooldus

Kodulehe hooldamine on esmatähtis igale kodulehe omanikule, seda tuleb kaitsta viiruste ja omakasupüüdlike inimesete eest, ning pidevalt uuendada ja kaasajastada, et konkurentidega sammu pidada. Samuti on ääretult oluline, et veebilahendus oleks igal ajahetkel lihtsasti kasutatav, kena väljanägemisega ja tekitas külastajates usaldust. Just seepärast kuulub hoolduse alla ka veebilahenduse külastatavuse analüüsimine ja sisu optimeerimine otsingumootoritele, kasutajamugavuse parandamine, ettepanekute tegemine jpm.

Regulaarsel veebilehe hooldamisel töötab see tõrgeteta ning puuduvad häiritud külastajad, kes avastavad, et Sinu kodulehel mõni funktsioon ei tööta või on üldse vigane.

Kodulehe hooldamine- kas teadsid?

Google jätab otsingutes tahapoole lehed millel pole SSL sertifikaati, ehk turvalist krüpteeritud ühendust. Mis kasu on kodulehest, mis ei tule otsingutes esile ja millel puudub liiklus?

veebilehe hooldamine

Andmekaitseseadus nõuab, et igal veebilahendusel, mis kasutab küpsiseid, oleks olemas teavitus, mis küsib kasutaja nõusolekut nende kasutamiseks. Samuti peavad veebilehel olema selged kirjeldused küpsiste kasutamise kohta.

Siis on veel lisandunud ka GDPR, ehk isikuandmete töötlemise määrus, mis nõuab, et veebilehel oleks ka selgelt välja toodud kuidas ja mis isikuandmeid töödeldakse. Kasutaja peab selgelt aru saama enda andmete kasutamisest ja andma enda andmete kasutamiseks nõusoleku. Määruse täitmata jätmine võib tuua trahvi kuni 20 000 000 eurot või 4% eelneva majandusaasta käibest, kumb iganes on suurem.

Mida meie hooldusleping sisaldab?

Meil on veebimaastikul kogemust juba üle kümne aasta ning meie põhitööks on paljude erinevate veebilahenduste hooldamine ja haldamine. Igakuine edukas koostöö käib meil hoolduslepingu alusel, mille raames me:

• hoiame pidevalt kõik veebilahenduse komponendid uuendatuna, et omakorda vältida turvariske,

• paigaldame ja haldame tulemüüri ning spämmitõrjet, et hoida teie postkastid puhtana ja häkkerid tähtsatest andmetest eemal,

• seadistame veebilahendusele monitooringu, et olla probleemidega kursis ja need eemaldada enne kui teie seda märkategi,

• optimeerime pidevalt veebilehe kiirust, sh pildid, andmebaasid, üleliigse koodi eemaldamine jms.

• jälgime veebilahenduse käekäiku SEO seisukohast ja parandame vead seal, kus need leiame,

• teeme pidevalt ettepanekuid veebilahenduse parendamiseks ja optimaalsemaks kasutamiseks,

• aitame soovi korral sisuliste muudatustega ja lisafunktsionaalsuse arendamisega,

• oleme alati nõuks ja toeks kõigis kodulehte puudutavates küsimustes.

Regulaarne kodulehe hooldamine hoiab teie veebilehe värskena ning saate olla kindel, et kõik on töökorras ja info alati ajakohane. Spetsialistid ennetavad viiruseid ning hoiavad aktiivselt Sinu kodulehe värskena, et seda saaks edaspidigi arendada.

Kui ka Sina sooviksid enda kodulehe päriselt enda jaoks korrektselt tööle panna ja mitte algset investeeringut maha visata, siis võta meiega ühendust saates kiri aadressile 89@89.ee !

 

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Täida kõrval olev vorm või saada normaalne e-mail aadressile89@89.ee

    error: Content is protected !!