Kodulehe hooldamine
admin

oktoober 09.2018 | hooldusleping | kodulehe hooldamine | Veebilehe hooldus

Kodulehe hooldamine on esmatähtis igale kodulehe omanikule, seda tuleb kaitsta viiruste ja omakasupüüdlike inimesete eest, ning pidevalt uuendada ja kaasajastada, et konkurentidega sammu pidada. Samuti on ääretult oluline, et veebilahendus oleks igal ajahetkel lihtsasti kasutatav, kena väljanägemisega ja tekitas külastajates usaldust. Just seepärast kuulub hoolduse alla ka veebilahenduse külastatavuse analüüsimine ja sisu optimeerimine otsingumootoritele, kasutajamugavuse parandamine, ettepanekute tegemine jpm.

Regulaarsel veebilehe hooldamisel töötab see tõrgeteta ning puuduvad häiritud külastajad, kes avastavad, et Sinu kodulehel mõni funktsioon ei tööta või on üldse vigane.

Kodulehe hooldamine- kas teadsid?

Google jätab otsingutes tahapoole lehed millel pole SSL sertifikaati, ehk turvalist krüpteeritud ühendust. Mis kasu on kodulehest, mis ei tule otsingutes esile ja millel puudub liiklus?

veebilehe hooldamine

Andmekaitseseadus nõuab, et igal veebilahendusel, mis kasutab küpsiseid, oleks olemas teavitus, mis küsib kasutaja nõusolekut nende kasutamiseks. Samuti peavad veebilehel olema selged kirjeldused küpsiste kasutamise kohta.

Siis on veel lisandunud ka GDPR, ehk isikuandmete töötlemise määrus, mis nõuab, et veebilehel oleks ka selgelt välja toodud kuidas ja mis isikuandmeid töödeldakse. Kasutaja peab selgelt aru saama enda andmete kasutamisest ja andma enda andmete kasutamiseks nõusoleku. Määruse täitmata jätmine võib tuua trahvi kuni 20 000 000 eurot või 4% eelneva majandusaasta käibest, kumb iganes on suurem.

Mida meie hooldusleping sisaldab?

Meil on veebimaastikul kogemust juba üle kümne aasta ning meie põhitööks on paljude erinevate veebilahenduste hooldamine ja haldamine. Igakuine edukas koostöö käib meil hoolduslepingu alusel, mille raames me:

• hoiame pidevalt kõik veebilahenduse komponendid uuendatuna, et omakorda vältida turvariske,

• paigaldame ja haldame tulemüüri ning spämmitõrjet, et hoida teie postkastid puhtana ja häkkerid tähtsatest andmetest eemal,

• seadistame veebilahendusele monitooringu, et olla probleemidega kursis ja need eemaldada enne kui teie seda märkategi,

• optimeerime pidevalt veebilehe kiirust, sh pildid, andmebaasid, üleliigse koodi eemaldamine jms.

• jälgime veebilahenduse käekäiku SEO seisukohast ja parandame vead seal, kus need leiame,

• teeme pidevalt ettepanekuid veebilahenduse parendamiseks ja optimaalsemaks kasutamiseks,

• aitame soovi korral sisuliste muudatustega ja lisafunktsionaalsuse arendamisega,

• oleme alati nõuks ja toeks kõigis kodulehte puudutavates küsimustes.

Regulaarne kodulehe hooldamine hoiab teie veebilehe värskena ning saate olla kindel, et kõik on töökorras ja info alati ajakohane. Spetsialistid ennetavad viiruseid ning hoiavad aktiivselt Sinu kodulehe värskena, et seda saaks edaspidigi arendada.

Kui ka Sina sooviksid enda kodulehe päriselt enda jaoks korrektselt tööle panna ja mitte algset investeeringut maha visata, siis võta meiega ühendust saates kiri aadressile 89@89.ee !