kodulehe hooldus
admin

oktoober 24.2022 | koduleht | paketid | pakett | sisuhaldus | veebileht

Täna räägime lähemalt sellest mis on kodulehe hooldus, mis on praeguseks paljudele meie klientidele asendamatu abimees!

Kõigepealt mõtestame lahti meie hoolduspaketi funktsiooni ehk eesmärgi. See on tegelikult lihtne – paketi eesmärk on hoida kokku ettevõtjate ja/või veebilahenduse omanike ajalist ressurssi. Täpselt nagu toimivad muud meie pakutavad teenused, mille raames püüame alati ise võimalikult palju ja veel rohkemgi ära teha, et veebilahenduse omanikul oleks võimalik enda aeg suunata enda põhitegevustele. Samadel alustel toimib ka meie pakutav hoolduspakett.

Meil ei ole vahet, kas Sa oled meie klient juba varasemast, ehk kas Sinu veebilahendus on meie endi tehtud või mitte, paketi eesmärk on ikka sama – hallata Sinu olemasolevat veebilahendust professionaalselt, lastes Sinul endal keskenduda enda põhitegevusele ehk äri juhtimisele. Hoolduspakett ulatub tegelikult veel kaugemale, kui ainult veebilahenduse haldus – me hoiame Sinu kodulehe järjepidevalt turvalisena, et kellelgi kurjal inimesel sinna sisse niisama asja ei oleks kuni selleni välja, et analüüsime veebilahenduse külastatavust ja optimeerime sisu otsingumootoritele.

Miks on kodulehe hooldus ja miks seda vaja on?

1. Samamoodi nagu muu tehnika, tuleb ka veebilahendus hoida turvalisena! – Internet on kahjuks täis pahavara, roboteid ja lihtsalt pahatahtlikke tegelasi, kes lihtsa turvaaugu ja osavate oskuste puhul suudavad Sinu kodulehe ‘’kaaperdada’’ ning seejärel seda omakasu eesmärgil ära kasutavad.

2. Informatsioon tuleb hoida ajakohane! – Katsu ette kujutada, et Sa lähed poodi, valid omale meelepärase toote ja kassas maksma hakates Sulle teatatakse hinnasildil seisvast hinnast kallim hind. Või kui soovid osta poest meelepärast toodet mingisuguse X kampaania raames, ja kassas maksma hakates Sulle teatatakse, et see X kampaania on tegelikult ammu juba läbi ja nüüd on meelepärase toote hind hoopis poole kallim. Ei kõla just meeldivalt? Täpselt samuti pead Sina seisma enda klientide heaolu eest. Me ei räägi ainult hindadest, vaid toodete/teenuste omadustest, sisaldusest ja kogu informatsioonist, mis Sinu lehel seisab. Sa ju ei soovi enda kliente petta?

3. Lase meil enda kodulehte pidevalt parandada!Lisaks lehe hooldusele ja turvalisena hoidmisele teeme ka pisemaid muudatusi lehe välimuses ja funktsionaalsuses. Kõik ikka selleks, et Sinu külastajate kogemus oleks mugavam ja meeldejäävam.

4. Veebimaailm on pidevas muutumises. Vana ja seisnud jääb ajale jalgu! – Siin võib parallele tuua näiteks auto ostuga. Ostes uue auto, tuleb seda edaspidi tankida, õli vahetada, vajadusel lisavarustust paigaldada, hooajast sõltuvalt rehve vahetada jne. Kodulehega kehtib teoreetiliselt sama – seda tuleb pidevalt parendada – et pakkuda enda klientidele ja lehe külastajatele häid külastuselamusi, pakkudes neile parimaid tootefotosid, teenuse/toote kirjeldusi, uudiseid enda ettevõtte tegemistest ja selle valdkonnast üldisemalt. Sa tahad kodulehe omanikuna, et Sinu lehe külastajad muutuskid Sinu ettevõtte ja brändi fänniks! Läbi uuendusliku kodulehe on selleks loodud väga soodsad tingimused! Meie saame aidata!

5. Otsingumootorid soosivad tugevalt veebilehti mis on pidevalt uuendatud nii sisuliselt kui süsteemselt! – Pealkiri ütleb kõik! Otsimootorid muutuvad päev-päevalt aina nutikamaks ja pakuvad paremaid positsiooniasetusi veebilehtedele, mille sisuinfo on pidevas muutumises (täiendamine ja parandamine) ning mille tarkvara on alati up-to-date ehk ajakohane!

 

Mida üks kodulehe hooldus katab ja kellele ta võiks sobida:

Kodulehe omanikud kes aeg-ajalt soovivad enda lehte värskendada sisuinfo, fotode ja muu meediafailide osas ning on huvitatud, et nende veebileht on järjepidevalt turvaline!

Kodulehe omanikud, kes soovivad lisaks sisuinfo ja meediafailide uuendamisele ja lehe turvalisena hoidmisele ka mõningaseid funktsioonide ja/või kujunduslike muudatusi.

Kliendid kes soovivad ka pidevat SEO parandamist, mille tulemusena võidab Sinu veebileht parema positsiooniasetuse otsimootorites, mille tulemusena on Sul võimalik järk-järgult kasvatada enda konkurentsieelist Sinu konkurentide ees!

Kokkuvõttes on iga paketi eesmärk ja võimekus aidata konkreetselt Sinu ärile kaasa.

Lisaks standardpakettidele pakume ka täispersonaalseid pakettlahendusi täpselt Sinu äri vajaduste katteks! Selleks tuleb meiega ainult ühendust võtta ning edasise eest muretseme meie juba ise!

Küsi pakkumist enda veebilahendusele allpool!