Küberseks ja virtuaalreaalsus täiskasvanutele
admin

september 25.2017 |

Täiskasvanute mänguasjad ei ole ammu enam tabuteema. Pisut rohkem avalikku tähelepanu on pälvinud küll naistele mõeldud lelud, aga tegelikult leidub huvitavaid ja fantaasiarikkaid leide nii meestele kui naistele. Eraldi vääriks väljatoomist paaridele mõeldud mänguasjad, mis näiteks, aitavad ajutist või püsivat kaugsuhet paremini üle elada ja oma partneriga ihaldatud lähedust säilitada.

Kus siis kohtuvad IT ja sekslelude tööstus? Järgnevalt tutvustame teile meie innovatiivseid leide.

 

Sukeldu filmidesse

Kas sa teadsid, et on olemas 3D mäng, kus sa saad luua endale virtuaalse tüdruksõbra? Sa saad valida tema keha, nahatooni, soengu ja riided mida ta kannab. Siis aseta ta kuhu sa soovid ja… lase fantaasial lennata. Peaaegu nagu Sims täiskasvanutele, kas pole? Ja see pole veel sugugi kõik, sest see 3D mäng on saadaval koos liikumissensoriga meeste masturbaatoriga ja komplekti kuuluvad ka virtuaalreaalsuse prillid. Küberseksi mänguasi stimuleerib sinu liigutusi läbi bluetoothi. Kõik liigutused edastatakse kübertüdrukutele mobiilses mängus. Sa saad valida kohta, poosi ja täita kõik oma salajased fantaasiad. Komplektiga kaasas olevad VR prillid töötavad nii: lülitades 3D mängu VR režiimile, sisestad nutitelefoni oma VR prillidesse ja mäng võibki alata. VR prillid on kohanduvad enamike turul olevate nutitelefonidega. (BKK masturbaator)

Kui Sa ise endale tüdruksõpra luua ei soovi ja oled pigem filmiarmastaja, siis IMTOY – Piu masturbaator lubab sul hoopiski filmidesse sukelduda, sõna otseses mõttes. Lae film oma nutitelefoni ja tunne kuidas Piu reageerib. See meestele mõeldud mänguasi pakub Sulle uudset filmielamust reageerides filmides toimuvale. Kui sa nii kaugele esialgu minna ei taha, siis SPHERESPECS Virtuaalse reaalsuse peakomplekt 3D-360 pakub sulle samuti erakordselt põnevat võimalust näha oma lemmik filmi 3D versioonis ja vaadata seda iga võimaliku nurga alt. 

 

Abivahend kaugsuhteks

Kui su partner on kaugel, näiteks teises linnas või maailmaotsas komandeeringus, siis tunned sa tema lähedusest suurt puudust. Muidugi on üheks hädaabimeetmeks Skype, mille kaudu saab teineteisele olemas olla, aga mis siis, kui tahaks ikkagi rohkemat?

KIIROO Onyx, maailmas kõige rohkem edasiarenenud teledildonic masturbaator. Onyx toob internetti täiesti uue sensoorse kogemuse: intiimse kontakti. Onyx-i sees on 10 kokkutõmbavat ringi, mis töötavad koos, et pakkuda sulle reaalajas toimuva vahekorra tunnet. KIIROO Pearl on sarnastel alustel töötav vibraator, mis kohandub reaalajas Onyx meeste leluga.

KIIROO lelude kooskasutamiseks on loodud spetsiaalne KIIROO keskkond internetis, kuhu partnerid sisenevad unikaalse pin-koodiga, mis tagab turvalisuse ja privaatsuse. Arvutil ja leludel tuleb sisse lülitada bluetooth ja need sedasi ühendada. Kui te olete keskkonna kaudu ühendatud, siis partner-režiim asub koheselt edastama liigutusi ja puudutusi. Kes oleks arvanud, et kaugsuhe võib nii lõbus olla?

 

Mängi üksteisega läbi rakenduse

Sarnane paaridele mõeldud tehnoloogia on väljatöötatud ka Lovense’i poolt. Lovense meeste mänguasjad ja vibraatorid töötavad nutiseadme abiga ning pakuvad mitmekülgset mängurõõmu kui su partner on kaugel. Lovense rakendus võimaldab kontrollida oma partneri seadet – sina valid režiimi ja vibratsioonimustri ning partner naudib! Samuti saate te vastava funktsiooni abil päris vahekorda imiteerida – kui Sina liigutad oma meeste lelu või vibraatorit, siis Sinu partneri seade liigutab end samuti vastavalt.

 

Tehnoloogia areneb pidevalt ja haarab ka järjest suuremat osa täiskasvanute mänguasjade tööstusest. Igavate ja ebamugavate lelude aeg on möödas! Millise uue sensatsioonilise mänguasja valiksid enda magamistuppa sina?