admin

oktoober 02.2023 |

Tere, kallid lugejad!

On suur rõõm teatada, et pärast kuudepikkust tööd ja pühendumist oleme lõpuks valmis saanud Eesti matkaradade esimese audiorännakute veebirakenduse –guidio.eu! Oleme kõvasti tööd teinud, et pakkuda teile ainulaadset ja meeldejäävat kogemust ning tuua audiorännakud teie igapäevaellu uues ja põnevas vormis.

Mis on guidio.eu audiorännakud?

Ehe ja teaduspõhine audiorännak kohalikust ajaloost, mis pakub aktiivset viibimist värskes õhus vabalt valitud ajal ja seltskonnaga.

Guidio sündis soovist muuta ajalugu maastikul elavaks. Inimesed on tuhandete aastate jooksul maapinnale jätnud rohkelt märke, aga nende lood pole kuuldavad ega nähtavad. GUIDIO annab võimaluse liikuda muistsetel radadel ning tajuda ajalugu, sest kuulajad saavad osaks teaduspõhistest mängulistest helilavastustest.

Miks valida guidio.eu?

  1. Kvaliteet: Audiorännakud on loodud professionaalide poolt, kes on pühendunud teile pakkuma sügavamat sukeldumist teema sisse, rikastatud huvitavate faktide ja lugudega.
  2. Mitmekesisus: Guidio on kogunud rännakuid mitmetest erinevatest paikadest ja teemadest, et igaüks leiaks endale midagi huvitavat.
  3. Kasutajasõbralikkus: Veebirakendus on intuitiivne ja lihtne kasutada nii arvutis kui mobiilis.
  4. Tugi ja uuendused: Guidio on pühendunud pidevale arengule ja uuendustele, tagades parima kogemuse kõigile kasutajatele.

Kuidas alustada?

  1. Külasta veebisaiti guidio.eu.
  2. Vali huvipakkuv audiorännak.
  3. Pange kõrvaklapid pähe ja laske end viia mõnele põnevale reisile!

Tulevikuvaade

See on alles algus! Uued audiorännakud ja funktsioonid lisanduvad regulaarselt. Jälgige meid sotsiaalmeedias ja registreeruge meie uudiskirjaga, et olla kursis viimaste uuendustega.

Lõpetuseks tahame tänada Guidio toredat meeskonda, kes on olnud meiega sellel teekonnal. Ja kõigile tulevastele Guidio kasutajatele – Loodame, et guidio.eu pakub teile palju unustamatuid matku ja avastusi.

Tervitustega,

89 meeskond.