admin

august 25.2015 | baar | catering | kohvik | pubi | restoran

Tere hea toitlustusettevõtte esindaja!

Meil on hea meel Sind siin näha. Kui nägid meie kampaaniat ja arvad, et Sinu ettevõttel läheks vaja uut veebilehte või vana värskendamist, siis oled õiges kohas.

Meil ei ole vahet, kas tegu on restoraniga, pubiga, baariga, kohvikuga või pakud Sa hoopis catering teenust. Tähtis on see, et Sa mingisugusel vormil hoolitsed enda klientide eest viisil, et nad Sinu juures kõhu täis saaksid ja vajadusel miskit mõnusat, millega kõik see alla loputada. Ja täpselt nii vähesest piisab, et olla meie septembrikuu kampaanias osaline.

Kui mõtled, et miks just toitlustus, siis lihtne vastus seisneb selles, et meie pisikene suvi hakkab seekord jõudma jällegi otsakorrale ja kõik suveks värske õhu kätte paigaldatud terrassid, välilauad ja muu selline tuleb kohe-kohe kokku pakkida ja jätta ootama järgmist suve. Seetõttu muutuvad külmade ilmade tulekuga hubasemaks jälle siseruumid ja meie saame omaltpoolt seda hubasust veelgi süvendada ja esile tuua, valmistades Sinu ärile samaväärse kodulehe 30% soodsamalt selle alghinnast.

Juhul, kui Sul on ettevõtte, mis pakub toitlustust ja Sa soovid uut veebilehte 30% soodusega, siis tuleb Sul võtta meiega ühendust septembrikuu jooksul.

Selleks, et me oleksime võimelised Sinu uue veebilehe algväärtust üldse määrama, tuleks Sul esimese sammuna ühendust võtta meiega kas helistades või kirjutades. Kuna iga meie valmistatud veebileht ja muud teenused on projektipõhised, siis on hinna määrajaks nii kampaania väliselt kui siseselt iga töö keerukus ja maht, mis tuleb välja selgitada!

Seega, kui Sa tunned, et eelnev jutt puudutab nii Sind kui Sinu äri, siis ära kõhkle, vaid võta meiega ühendust juba täna! Teist nii head pakkumist Sa mujalt ei leia.