...

Tarkvara

Tarkvara hõlmab kõiki mittefüüsilisi arvuti tööks vajalikke või rakenduslikke komponente, eelkõige arvutiprogramme ning nende andmeid – andmefaile, seadeid, dokumentatsiooni, jne.

Tarkvara mõistet kasutatakse vastandina arvuti riistvara mõistele, need on arvuti füüsilised seadmed ja ühendused (näiteks protsessor), millel on tarkvara talletatud ja mis teostavad antud juhised. Arvuti riist- ja tarkvara vajavad üksteist ja kumbagi ei saa reaalselt kasutada ilma teiseta.

“Tarkvara” on üldine termin. See võib viidata kõikidele arvuti juhistele üldiselt või mistahes konkreetsele juhisele. See hõlmab nii masinjuhiseid (kahendkood, mida protsessor “Mõistab”) kui ka lähtekoodist (inimesele arusaadavamad juhendid, mis tuleb enne käivitamist tõlkida masinkoodi).

Õnneks ei ole arvutid, telefonid ja kaamerad ainuke kategooria kus tehnika areneb. Veebidisain on alates varastest 2000-ndatest drastiliselt muutunud ja viimasel ajal on trendid jälle muutumas. Veebidisainerid jälgivad pidevalt mis töötab ja mis ajab kasutajad veebilehelt pigem eemale.  Siin on viis trendi millele võib hetkel juba Head-aega öelda.
Õnneks ei ole arvutid, telefonid ja kaamerad ainuke kategooria kus tehnika areneb. Veebidisain on alates varastest 2000-ndatest drastiliselt muutunud ja viimasel ajal on trendid jälle muutumas. Veebidisainerid jälgivad pidevalt mis töötab ja mis ajab kasutajad veebilehelt pigem eemale. Siin on viis trendi millele võib hetkel juba Head-aega öelda.
11 mai 2015

5 veebidisaini trendi millele võib Head-aega öelda

Õnneks ei ole arvutid, telefonid ja kaamerad ainuke kategooria kus tehnika areneb. Veebidisain on alates varastest 2000-ndatest drastiliselt muutunud ja…

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.