...

89 OÜ on meeldiv koostööpartner, kes selgelt peab oluliseks kliendisuhtlust. Meie kogemus on olnud väga positiivne. Suureks eeliseks on ka see, et kui miskil põhjusel peaksid veebilehekülje arendustööd jääma tellija taha, siis tuletatakse meelde õhus olevad küsimused, et projektiga edasi minna.

Karin Vinkel

koiduehitus.ee

Minu koostöö 89-ga on olnud lihtsalt suurepärane. Kõik minu IT-alased küsimused on saanud kiirelt vastused ja tööd tehtud uskumatult kiiresti. On selleks siis koodi kirjutamine, SEO-alased küsimused, WooCommerce ja Smaily süsteemide integreerimised, kodulehe kakskeelseks tegemine vms. Tõesti, väga laiahaardeliselt kõikidele probleemide puhul olen saanud abi. Ma arvan, et iga väike-ettevõtja vajab tänapäevases digimaailmas kedagi, kes tema kodulehte haldab – uuendab süsteeme, kaitseb pahavara eest ja abistab kõikides veebiga seotud küsimustes.

Hiie Härm

hiieharmdesign.com

Väga professionaalne töö, koostöö, tulemus ja suhtumine. Peale töö tulemuse oli ka kodulehe valmimise protsess ise meeldiv kogemus. Kindlasti ristuvad meie teed ka edaspidi!

Artur Fjodorov

inkassoabi.ee

Mõnus sünergia esimesest kohtumisest, head ideed, asjalikud lahendused, kliendikeskne lähenemine - tulemuseks koduleht mis vastab täpselt meie nõuetele ja soovidele. Kudos!

Lyn Laidsaar Kõllo

premiumboats.ee

Asjalik ja kiire suhtlemine ning koduleht sai vingem ja kvaliteetsem kui lootagi oskasime. Küsimused said kiirelt vastused ning tänu teile valmis meie praeguseks juba palju tähelepanu ja positiivset tagasisidet saanud Triibu & Liine päevahoiu koduleht.

Käthy Laar

triibuliine.ee

Mulle meeldis 89 personaalne lähenemine ja probleemilahendus. Boonuseks meeldiv klienditeenindus!

Katrin Vilimaa

mediahouse.ee

Meie ei pea oma veebilehe pärast muretsema. Iga probleem leiab kiire lahenduse ja ka eriti tobedatele küsimustele saan vastused, millest isegi asjatundmatu aru saab. Hea on teada, et lehe "tervise" pärast ei pea muret tundma. Eriti sümpaatne on ka see, et iga küsimuse või probleemi lahendamise eest ei ole kohe arve postkastis. Varasemalt on meil olnud veidi teistsugusemad kogemused. Eriti meeldiv ja rahulik koostöö, mille eest oleme väga tänulikud. AItäh!

Ave Riisberg

bionoria.com

Võta meiega ühendust!

Muudame üheskoos Sinu äritegevuse edukamaks ja kasvatame müüginumbreid!

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.