23/11/2015 gabriel

89 sisuhalduspaketid – miks ja kellele?

Tere sõbrad, fännid ja uued lugejad. Täna tahaksime teiega rääkida veidi lähemalt 89 sisuhalduspakettidest, mis on praeguseks paljudele meie klientidele asendamatu abimees, samas tekitades uutele huvilistele kohati segadust.

Kõigepealt mõtestame lahti meie pakettide funktsiooni ehk eesmärgi. See on tegelikult lihtne – pakettide eesmärk on hoida kokku ettevõtjate ja/või kodulehe omanike ajalist ressurssi. Täpselt nagu toimivad muud meie pakutavad teenused, mille raames püüame alati ise võimalikult palju ja veel rohkemgi ära teha, et kodulehe omanikul oleks võimalik enda aeg suunata enda põhitegevustele. Samadel alustel toimivad ka kõik meie pakutavad sisuhalduspaketid.

NB! Meie pakutavate sisuhalduspakettide abil ei ole võimalik endale ‘’soetada’’ kodulehte. Paketi tellimine eeldab siiski olemasolevat kodulehte, mida meil on võimalik edaspidi hallata ja parandada!

Meil ei ole vahet, kas Sa oled meie klient juba varasemast, ehk kas Sinu koduleht on meie endi tehtud või mitte, pakettide eesmärk on ikka sama – hallata Sinu olemasolevat veebilehte professionaalselt, lastes Sinul endal keskenduda enda põhitegevusele ehk äri juhtimisele. Meie paketid ulatuvad tegelikult veel kaugemale, kui ainult kodulehe haldus – me hoiame Sinu kodulehe järjepidevalt turvalisena, et kellelgi kurjal inimesel sinna sisse niisama asja ei oleks kuni selleni välja, et haldame ja hooldame Sinu ettevõtte arvutiparki ja muud kontoritehnikat. Kohe vaatame kõik paketid ja nendes sisalduva ükshaaval läbi!

Miks peaksid soetama mõne meie pakutavatest pakettidest?

1. Kodulehte tuleb hoida turvalisena! – Tänapäeval on internet täis igasuguseid pahatahtlike onusid ja tädisid, kes lihtsa turvaaugu ja osavate oskusute puhul suudavad Sinu kodulehe ‘’kaaperdada’’.

2. Informatsioon tuleb hoida ajakohane! – Katsu ette kujutada et Sa lähed poodi, valid omale meelepärase toote ja kassas maksma hakates Sulle teatatakse hinnasildil seisvast hinnast kallim hind. Või kui soovid osta poest meelepärast toodet mingisuguse X kampaania raames, ja kassas maksma hakates Sulle teatatakse, et see X kampaania on tegelikult ammu juba läbi ja nüüd on meelepärase toote hind hoopis poole kallim. Ei kõla just meeldivalt? Täpselt samuti pead Sina seisma enda klientide heaolu eest. Me ei räägi ainult hindadest, vaid toodete/teenuste omadustest, sisaldusest ja kogu informatsioonist, mis Sinu lehel seisab. Sa ju ei soovi enda kliente petta?

3. Sõltuvalt paketist saad lasta meil enda kodulehte pidevalt parandada!Alates Koduleht M paketist on tellijal võimalik lisaks lehe haldusele ja turvalisena hoidmisele lasta meil ka teha pisemaid muudatusi lehe välimuses ja funktsioonimuudatustes. Pakettide sisudest täpsemalt natukene allpool!

4. Koduleht on teenus, mis on pidevas muutumises. Vana ja seisnud jääb ajale jalgu! – Siin võib parallele tuua näiteks auto ostuga. Ostes uue auto, tuleb seda edaspidi tankida, õli vahetada, vajadusel lisavarustust paigaldada, hooajast sõltuvalt rehve vahetada jne. Kodulehega kehtib teoreetiliselt sama – seda tuleb pidevalt parendada – et pakkuda enda klientidele ja lehe külastajatele häid külastuselamusi, pakkudes neile parimaid tootefotosid, teenuse/toote kirjeldusi, uudiseid enda ettevõtte tegemistest ja selle valdkonnast üldisemalt. Sa tahad kodulehe omanikuna, et Sinu lehe külastajad muutuskid Sinu ettevõtte ja brändi fänniks! Läbi uuendusliku kodulehe on selleks loodud väga soodsad tingimused! Meie saame aidata!

5. Otsingumootorid soosivad tugevalt veebilehti mis on pidevalt uuendatud nii sisuliselt kui süsteemselt! – Pealkiri ütleb kõik! Otsimootorid muutuvad päev-päevalt aina nutikamaks ja pakuvad paremaid positsiooniasetusi veebilehtedele, mille sisuinfo on pidevas muutumises (täiendamine ja parandamine) ning mille tarkvara on alati up-to-date ehk ajakohane!

Nüüd lähemalt sisuhalduspakettidest endast:

Koduleht S on mõeldud kodulehe omanikele, kes aeg-ajalt soovivad enda lehte värskendada sisuinfo, fotode ja muu meediafailide osas ning on huvitatud, et nende veebileht on järjepidevalt turvaline!

Koduleht M on mõeldud kodulehe omanikele, kes soovivad lisaks sisuinfo ja meediafailide uuendamisele ja lehe turvalisena hoidmisele ka mõningaseid funktsioonide ja/või kujunduslike muudatusi.

Ettevõte internetis on võrreldes kahe eelmise paketiga juba mahukam. Lisaks kõigile omadustele, mida sisaldavad eelnevad paketid, pakub Ettevõte internetis Sulle ka sotsiaalmeedia kanalite haldust, et Sinu koduleht ja sotsiaalmeedia täiustaksid teineteist kõige tõhusamalt. Lisaks loetletule sisaldab pakett ka pidevat SEO parandamist, mille tulemusena võidab Sinu veebileht parema positsiooniasetuse otsimootorites, mille tulemusena on Sul võimalik järk-järgult kasvatada enda konkurentsieelist Sinu konkurentide ees! Lisaks on paketis sees blogi postituste või uudiste koostamine Sinu ettevõtte ja valdkonna kohta, hoides Sinu kliendid Sinu tegemistega pidevalt kursis. Pakett täidab piltilikult öeldes ära turundusinimese ülesanded ja seda kõike soodsamalt, kui hoida eraldi sellealast inimest palgal.

Ettevõtte IT on meie sisuhalduspakettide lipulaev, mis sisaldab siiani kõike mainitut, ehk sisuinfo muutmist, meediafailide muutmist, veebilehe järjepidevalt turvalisena hoidmist, nii kujundus- kui funktsioonimuudatusi, sotsiaalmeedia haldamist, pidevat SEO parandamist, blogi postituste ja/või uudiste koostamist ja kõige tipuks tervet Sinu ettevõtte arvutipargi ning serverite haldamist! Ettevõtte IT sisuhalduspaketi eesmärgiks on katta Sinu turundusspetsialisti ja IT spetsialisti pakutavad vajadused oluliselt soodsamalt, kui neile palka makstes. Antud paketi näol võtame üle, hoolitseme ja toome häid tulemusi Sinu ärile nii veebimaailmas, kui ka hoolitsedes ja hoides korras kõik Sinu kontoritehnika, et Sina saaksid rahulikult tegeleda sellega, millega kõige rohkem vaja ja mida ise kõige paremini oskad!

Kokkuvõttes on iga paketi eesmärk ja võimekus aidata konkreetselt Sinu ärile kaasa. Olgu selleks Koduleht S paketi näol pisemaid muudatusi vormistades sisuinfo või meediafailide osas või näiteks pakett Ettevõtte IT, mille raames võtame kõik Sinu veebi- ja arvutialased kohutused ja tegemised enda kanda!

Kõikide meie pakettidega ja nende sisudega on võimalik täpsemalt tutvuda meie kodulehel – www.89.ee

Lisaks standardpakettidele pakume ka täispersonaalseid pakettlahendusi täpselt Sinu äri vajaduste katteks! Selleks tuleb meiega ainult ühendust võtta ning edasise eest muretseme meie juba ise!

, , , ,

gabriel

Pika, värvika ja kogemusterohke IT-kogemusega tegelane, kes proovib oma õpitut ka teistega lahkesti jagada.

Kommentaarid on suletud.

Võta meiega ühendust!

Muudame üheskoos Sinu äritegevuse edukamaks ja kasvatame müüginumbreid!